Arc A750 için R3 4100 alınır mı?

Literax

Picopat
Daha fazla  
Hepinize iyi sosyaller. Hocam yakın zamanda bir arkadaşım elinde sadece 3 ay kullanıp kenara kaldırdığı bir R3 4100 işlemcisinin olduğunu söyledi, ekonomik şartlar malum ben de öğrenciyim. Elimde Arc A750 ekran kartı var, sizce bu işlemciyi alınır mı? Darboğaz vs gibi sorunlar çıkar mı?
Ayrıca bu ikili için ileride işlemci yükseltmeye elverişli bir anakart önerebilir misiniz? Cevaplayanlara şimdiden teşekkürler, iyi bayramlar 😁

Hepinize iyi sosyaller. Hocam yakın zamanda bir arkadaşım elinde sadece 3 ay kullanıp kenara kaldırdığı bir R3 4100 işlemcisinin olduğunu söyledi, ekonomik şartlar malum ben de öğrenciyim. Elimde Arc A750 ekran kartı var, sizce bu işlemciyi alınır mı? Darboğaz vs gibi sorunlar çıkar mı?
Ayrıca bu ikili için ileride işlemci yükseltmeye elverişli bir anakart önerebilir misiniz? Cevaplayanlara şimdiden teşekkürler, iyi bayramlar 😁

Pek mantıklı değil fiyatı nedir?

4060 Ti daha mantıklı ve iyi olmuş bence hocam.

Ark A750 alınacak bir ekran kartı değil ayrıca 4060 Ti Ark A750'ye göre çok daha güçlü bir ekran kartı doğru seçimi yapmışsın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geçici olarak kullanılabilir AM4 anakart alıp bir süre kullanılabilir. Sonradan işlemci yükseltmesi yapabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı