Arc A750 vs RX 6600

Senin canın kazık yemek istiyor sanırım. Fiyatın düşük olduğunu mu düşünüyorsun? Bu fiyatlar bile aslında olması gerekenden çok yüksek. Ekonomi kötü olduğu için olması gereken fiyatın çok yükseği yerine daha az yüksek bir fiyata satılınca dolandırılma ihtimalini düşünüyorsun. Türkiye'de imkanım var ise hiç kimseden 2. el bir şey almam.

Kaç kişi ikinci el ilan alıyor! Haberin yok mu senin o kadar insan enayimi.

Dünya üzerinde şikayeti bulunmayan bir firma yok ve asla olmayacak. Aksilikler her zaman yaşanır ancak satıcı firmalar tarafından telafi edilir.

İtopya daha güvenilir hocam. GameGaraj nedir yahu? (!)

Tabii ki canım sonuna kadar itoya (!)

İtopya için bak şimdi. Şikayetvar'da her marka için aynı şeyler var, MSI, ASUS, vatan, MediaMarkt, HP, Corsair VS...

Dünya üzerinde şikayeti bulunmayan bir firma yok ve asla olmayacak. Aksilikler her zaman yaşanır ancak satıcı firmalar tarafından telafi edilir.

Güvenilir diyoruz adam anlamıyor. Fiyatını ucuz sanıyor sistemin. İtopya'dan alırsan kazıklanırsın asıl.

İtopya'nın şikayetleri yok mu sanıyorsun?

Kaç kişi ikinci el ilan alıyor! Haberin yok mu senin o kadar insan enayimi.

İşlemcimi, ekran kartımı, monitörümu 2. El aldım hatta bu 2. El olan 4. Ekran kartım ama sen aynı paraya 0 taş gibi sistem varken 2. Elde diretiyorsun emin ol hiç gerek yok.

Allah affetsin toplarken çok uğraşmadım laftan anlamıyorsunuz sonuçta, biraz bütçenizi aşıyor ama hazır sisteme verecek paranız yoksa 2. el garantisiz ürünlere bakacaksınız.

Geri
Yukarı