Arc A750 vs RX 6600

Hocam ben oradan almak istemiyorum öneri yapacaksanız ikinci ele yapın.

GameGaraj'dan 2021 Nisan ayında Pollux 3 APU sistemi aldım, şimdiye kadar gerek kargosu olsun (CMT verdim pazartesi geldi ) satış sonrası destek olsun (özellikle yardımcı oldular ) parça kalitesi olsun sorun yaşamadım. Sistemi yükselttim hala kullanıyorum geçen sene de kuzene 12100F 3060 sistem aldırdım 0 sorun he eğer hala almam diyorsanız yapacak bir şey yok.

Aldım. Var mı diyeceğin? Hiçbir sorun yaşamadım. Google GameGaraj güvenilir mi yazsan cevaplarını görürsün zaten. Duymuşsun bir İtopya uyduruyorsun kafana göre.

GameGaraj'dan 2021 Nisan ayında Pollux 3 APU sistemi aldım, şimdiye kadar gerek kargosu olsun (CMT verdim pazartesi geldi ) satış sonrası destek olsun (özellikle yardımcı oldular ) parça kalitesi olsun sorun yaşamadım. Sistemi yükselttim hala kullanıyorum geçen sene de kuzene 12100F 3060 sistem aldırdım 0 sorun he eğer hala almam diyorsanız yapacak bir şey yok.

İtopya daha güvenilir hocam. GameGaraj nedir yahu? (!)

Aşırı ucuz insanı düşündürüyor hocam ayrıca yolda hasar görür falan uğraşamam ikinci el olur sistem toplama önerisi olur ama.
Senin canın kazık yemek istiyor sanırım. Fiyatın düşük olduğunu mu düşünüyorsun? Bu fiyatlar bile aslında olması gerekenden çok yüksek. Ekonomi kötü olduğu için olması gereken fiyatın çok yükseği yerine daha az yüksek bir fiyata satılınca dolandırılma ihtimalini düşünüyorsun. Türkiye'de imkanım var ise hiç kimseden 2. el bir şey almam.

Bir sorun olsa da adamlar ilgili dostum. Geri gönderin ya da getirin halledelim diyorlar. Bu attıkların GameGaraj ile değil kargo şirketi ile alakalı. Git mağazadan al. GameGaraj'ın da mağazası var.

Senin canın kazık yemek istiyor sanırım. Fiyatın düşük olduğunu mu düşünüyorsun? Bu fiyatlar bile aslında olması gerekenden çok yüksek. Ekonomi kötü olduğu için olması gereken fiyatın çok yükseği yerine daha az yüksek bir fiyata satılınca dolandırılma ihtimalini düşünüyorsun. Türkiye'de imkanım var ise hiç kimseden 2. el bir şey almam.

Katılıyorum. Arkadaş kazık yemek istiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı