Arch Linux Kurulumu Başarılı!

popos

Picopat
Yer
System76
Selam arkadaşlar, bu sabah @49823 hocamın açtığı konudan (Arch Linux Kurulumu) yararlanarak komple Arch Linux'a geçtim. Sonrasında ise kurulumdan sonra bazı ağ sıkıntıları ve root problemleri yaşadım ancak o sorunlarıma da hocalarım sağ olsun anında yardım ettiler.

Konu Linki

@runit baş yardımcı 🤌🤝
@DDLAO baş yardımcı 🤌🤝
@Kerem00 baş yardımcı 🤌🤝
@453493 (sohbet muhabbet için gelip konuyu ön plana çıkararak aynı sorunu yaşayabilecek insanlar için başlığı daha görünür kıldı.) 😈
Hepinize teşekkür ederim, Arch Linux çok güzel. (üst panel biraz kötü durabilir zamanla daha da özelleştireceğim)

Screenshot_2021-04-28_19-39-08.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun hocam ben bunu kurmaya 3-4 saat uğraşmıştım sonunda hepsi birbirinden farklı hatalardan bıkıp USB'yi çıkarıp attım sistemden.

Fedora candır🤗

Hayırlı olsun hocam ben bunu kurmaya 3-4 saat uğraşmıştım sonunda hepsi birbirinden farklı hatalardan bıkıp USB'yi çıkarıp attım sistemden.

Fedora candır🤗

Hocam internette veya YouTube'da dolaştıysanız evet çok kanser edebilecek kurulum yönlendirmeleri mevcut. Ama dediğim gibi hocamızın açtığı konudan teker teker gidince hiçbir sorun yaşamadım. Kurulumdan sonra da arkadaşlar yardım etti. Toplam 30 dakika falan sürdü kurmam.

Selam arkadaşlar, bu sabah @49823 hocamın açtığı konudan (Arch Linux Kurulumu) yararlanarak komple Arch Linux'a geçtim. Sonrasında ise kurulumdan sonra bazı ağ sıkıntıları ve root problemleri yaşadım ancak o sorunlarıma da hocalarım sağ olsun anında yardım ettiler.

Konu Linki

@runit baş yardımcı 🤌🤝
@DDLAO baş yardımcı 🤌🤝
@Kerem00 baş yardımcı 🤌🤝
@453493 (sohbet muhabbet için gelip konuyu ön plana çıkararak aynı sorunu yaşayabilecek insanlar için başlığı daha görünür kıldı.) 😈
Hepinize teşekkür ederim, Arch Linux çok güzel. (üst panel biraz kötü durabilir zamanla daha da özelleştireceğim)

Eki Görüntüle 997218

Hayırlı olsun, bir gün inşallah sizi wm denerken de görürüz 🙂

Umarım wm atlamaya da başlarsınız. Şahsen distro hoplamaktan daha eğlenceli ve öğretici olduğunu düşünüyorum. Mirrorlarınızı güncellemeyi reflector kullanıp terminale
sudo reflector --latest 10 --sort rate --save /etc/pacman.d/mirrorlist
yazarak halledebilirisiniz.

Geri
Yukarı