Arch Linux sorunu

Eren AYTEKİN

Hectopat
Herkese günaydın iyi günller. Manjaro kullanıyordum manajronun diskini deleteledim ona Arch kurdum ve ne olacak eski dosyalarımla birlikte Manjaro gelmesinmi. İçinde Arch kurulu Google falan açıllmıyor. Bunu nasıl sileceğim sıfırdan kuracağımda yeni nasıl silebillirim? Bir de bu kurduğum Dual Boot yapmıyor direk açıyor windwosa Boot menuden girmek zorunda kalıyorum.

Herkese günaydın iyi günller. Manjaro kullanıyordum manajronun diskini deleteledim ona Arch kurdum ve ne olacak eski dosyalarımla birlikte Manjaro gelmesinmi. İçinde Arch kurulu Google falan açıllmıyor. Bunu nasıl sileceğim sıfırdan kuracağımda yeni nasıl silebillirim? Bir de bu kurduğum Dual Boot yapmıyor direk açıyor windwosa Boot menuden girmek zorunda kalıyorum.

İlk önce daha açıklayıcı bir şekilde anlat. Manjaro silip saf Arch mı kurdun? Anlamadım.

Ben daha önce saf Arch kurmadığım için bilmiyorum. Bilen arkadaşlar varsa yardım edebilir.

Hangi Linux dağıtımını kullanıyorsunuz?

Windows üzerinde ayırdığınız bölümü silip, yeniden kuruluma başlayabilirsiniz.

Bölümü silmiştim, nasıl böyle bir şey oldu bilmiyorum. Swap'den dolayımı Swap'i pek bilmiyorum.

Geri
Yukarı