Archer C60 IP almıyor

Makaleler
23
Yer
Antiocheia
Türk Telekom fiber kullanıcısı olarak modemi söküp Recep Baltaş'ın rehberindeki gibi adımları uygulamama rağmen IP alamadık TP-Link Archer C60 ile.
Şifreyi, kullanıcı adını, kabloları kontrol ettim.
Orijinal modemin aldığı vlan ID değerleriyle denedim, ınternet VID 35 yapıp denedim.
Mac klonlaması aktif.
Hepsini yapmama rağmen IP 0.0.0.0 kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom fiber kullanıcısı olarak modemi söküp Recep Baltaş'ın rehberindeki gibi adımları uygulamama rağmen IP alamadık TP-Link Archer C60 ile.
Şifreyi, kullanıcı adını, kabloları kontrol ettim.
Orijinal modemin aldığı vlan ID değerleriyle denedim, ınternet VID 35 yapıp denedim.
Mac klonlaması aktif.
Hepsini yapmama rağmen IP 0.0.0.0 kalıyor.

Merhaba, Xiaomi Router AX1800 ile aynı problemi ilk denememde yaşamıştım ne yaparsam yapayım IP almıyordu.. Kablolar takılı halde fabrika ayarlarına dönüş yapıp tekrar kurulum sagladığımda IP almıştı fakat internet sitesine girmiyordu. Mac klonlama yapıp reset attıktan sonra o sorunda çözülmüştü.

Denedim olmadı.
Bu arada FTTH değil FTTB kullanmaktayım, her ne kadar ikisi de fiber sayılsa da belirteyim.
Operatör modemin aldığı VID değerleri bunlar.
Her ne denersem deneyim olmadı, arıza kaydı açtık.
20220123_170757.jpg

Denedim olmadı.
Bu arada FTTH değil FTTB kullanmaktayım, her ne kadar ikisi de fiber sayılsa da belirteyim.
Operatör modemin aldığı VID değerleri bunlar.
Her ne denersem deneyim olmadı, arıza kaydı açtık.
Eki Görüntüle 1279395
VLAN ID değeriniz 2490 olarak görünüyor. Yeni router'da ayar yaparken VLAN ID değerinizi 35 yerine 2490 olarak girin.

Yeni konular

Geri
Yukarı