Çözüldü ArchLinux'ta WoeUSB Nasıl Kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emojipati

Attopat
Daha fazla  
Merhaba. ArchLinux kurdum yakın zamanda bilgisayarıma fakat Windows kısmını bozdum birçok yoldan sonra çözüm için bootable Windows USB gerekli olduğunu gördüm ama WoeUSB'yi kurmayı beceremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Terminalde görmemesinin ihtimali yok. ISO dosyasının konumunu biliyorsunuz değil mi?

sudo woeusb --device /iso/dosyasi/konumu /dev/XXX --target-filesystem NTFS

Çözüm
Terminalde görmemesinin ihtimali yok. ISO dosyasının konumunu biliyorsunuz değil mi?

Evet.
Download kısmında ama görmüyor kafayı yemek üzereyim hocam.

Deniyorum hemen.

Son düzenleyen: Moderatör:
/home/$USER/Downloads klasöründe mi?

Şükürler olsun. root kısmında açıyormuş programı. 2 tane download ne alaka? Neyse açabildim. Bir de hocam ufak bir sorum olacak. Bilgisayar TPM destekliyor fakat işlemci uyumsuz diyor. Windows 11 kurup Linux'la birlikte kullanabilirim değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
AAA şükürler olsun root kısmında açıyormuş programı 2 tane download ne alaka neyse açabildim bir de hocam ufak bir sorum olacak bilgisayar TPM destekliyor fakat işlemci uyumsuz diyor Windows 11 kurup Linux'la birlikte kullanabilirim değil mi?

Windows 11'i Secure Boot, TPM, ve işlemci bypass edip kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı