Archman nasıl bir dağıtımdır?

627056

Centipat
Konu açmadan önce internette bayağı araştırdım ama sizin fikirlerinizi de merak ettim. Sizce archman nasıl bir dağıtımdır?

İçinde bir sürü güzel şey ile kurulu geliyor. Wi-fi driverim otomatik kendi gelmişti. Onun harici başka bir özelliği yok. Saf Arch bence her türlü güzel.

Genel olarak hobi projesi. İşe yaramak zorunda değil, yapanı tatmin etsin yeter :)
Doğru ama fazla zaman harcamak gerekmez mi böyle projeler için? En azından harcadığın emeğin karşılığını almak istersin değil mi? Ya da daha ötesi kendilerini mi geliştiriyorlar bu tarz projeler ile?

Doğru ama fazla zaman harcamak gerekmez mi böyle projeler için? En azından harcadığın emeğin karşılığını almak istersin değil mi? Ya da daha ötesi kendilerini mi geliştiriyorlar bu tarz projeler ile?
Bir yazılım mühendisi olduğunu düşün ve CVnde dağıtım geliştiricisi yazıyor :D
KArşılık alması da gerekmez ki, eğer sevdiği işi yapıyorsa istemez.

Masaüstü özelleştirmelerini sevmiyorum. Arch kurulumu kolaylaşmasaydı yeni kullanıcılar için önerilebilecek bir dağıtım olurdu ancak şu an Arch yeni kullanıcıların bile kurabileceği durumda.

Archman pek bir şey eklemiyor sisteme. Saf Arch'ı kolay şekilde kurduruyor gibi düşünebilirsiniz. Fazla ağır şekilde gelmiyor. Endeavour OS'a benzetirim o yönüyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı