Archon ARC-850 850W vs MSI MAG A650BN

Lucelysa

Femtopat
Daha fazla  

Sizce hangisini almalıyım? Ben 850W istiyorum ama markadan dolayı iyi yaklaşamıyorum, yorumlara bakınca çok güzel ama yine de marka sıkıntı çıkartırsa kötü olur.

MSI ise bilindik bir marka ve fiyatı uygun geldi, sizce hangisi?

Siz olsanız hangisini alırdınız ve neden? Detaylıca açıklarsanız çok iyi olur.

Detaylıca açıklayabilmem için ekran kartı ve işlemcinizi öğrenmem lazım. Onlardan bağımsız olarak şu varken ikisini de almazdım:

Çünkü üstteki ikiliden daha kaliteli.

Hiç duymamıştım o markayı, işlemcim Ryzen 7 3700X ekran kartını ise RX 6600 veya RTX 4060 alacağım için PSU yükseltiyorum.

Hiç duymamıştım o markayı, işlemcim Ryzen 7 3700X ekran kartını ise RX 6600 veya RTX 4060 alacağım için PSU yükseltiyorum.

850W bir PSU almanız sadece para israfı olur ve o model hakkında elde neredeyse hiçbir bilgi yok. Bu sebepten tercih etmeyin. Kaliteli bir 550W veya 650W bir model sisteminiz için yeterli. Üstte attığım XPG Pylon veya şu:

850W bir PSU almanız sadece para israfı olur ve o model hakkında elde neredeyse hiçbir bilgi yok. Bu sebepten tercih etmeyin. Kaliteli bir 550W veya 650W bir model sisteminiz için yeterli. Üstte attığım XPG Pylon veya şu:

Aslında ileriye dönük olması içindi, bir daha PSU almakla uğraşmak istemediğim için ve 850W normalde israf olurdu evet ama burada fiyatı çok uygun geldi o yüzden alsam mı bilmiyorum bunca yıl markasız kullandım sorun çıkmadı, sizce bu ürün her ürüne aynı performansı verir mi 850wattlık?

Aslında ileriye dönük olması içindi, bir daha PSU almakla uğraşmak istemediğim için ve 850W normalde israf olurdu evet ama burada fiyatı çok uygun geldi o yüzden alsam mı bilmiyorum bunca yıl markasız kullandım sorun çıkmadı, sizce bu ürün her ürüne aynı performansı verir mi 850wattlık?

Yani fiyat çok uygun geliyorsa oturup bir düşünmek lazım. 850W bir PSU'nun fiyatı neden bu kadar uygun acaba diye. Bu işte bir terslik yok mu?

Geri
Yukarı