Arctic F12 PWM ile F12 PWM PST farkı nedir?

Aynen sormayın yani en yakın zamanda almak istiyorum aslında. Anakartım B450M S2H. Şu bağlantı işlerini bir öğreneyim çünkü anakartımdan en fazla egzoz ve üstteki fanın gücünü çeksin istiyorum fazlası sıkıntı çıkarabilir bence. Önerdiğiniz fanlarda kontrolcüde varmış sanırım gücü PSU'dan RGB'yi anakarttan kontrol ediyoruz. Peki hızı da kontrol edebiliyor muyuz yani otomatik ayarlanıyor mu ki acaba.
Evet, edebiliyorsunuz. Fan kitinin içinden RGB kontrolcü ve çoklayıcı çıkıyor.

Evet, edebiliyorsunuz. Fan kitinin içinden RGB kontrolcü ve çoklayıcı çıkıyor.

Anakartım S2H olduğu için 1 tane sys fan var o yüzden sickleflow setini alırsam egzozu takacak yer kalmıyor. 6 pinli olduğu için Gamepower'ın kontrolcüsü olmadan kullanılmıyor. Şöyle düşündüm sizce nasıl olur? Linkteki cihaz ve 4 tane Arctic F12 PWM fan alırsam eğer kasam da mükemmel hava akışlı olur bence. Sizce? 😊

Anakartım S2H olduğu için 1 tane sys fan var o yüzden sickleflow setini alırsam egzozu takacak yer kalmıyor. 6 pinli olduğu için Gamepower'ın kontrolcüsü olmadan kullanılmıyor. Şöyle düşündüm sizce nasıl olur? Linkteki cihaz ve 4 tane Arctic F12 PWM fan alırsam eğer kasam da mükemmel hava akışlı olur bence. Sizce? 😊
Sickle Flow ve bu çoklayıcıyı da alabilirsiniz. F12'lerden pek performans beklemeyin.

Geri
Yukarı