Arctic Freezer 13 soğutucu Carbide Spec-05 kasaya sığar mı?

Studentist

Decapat
Herkese iyi forumlar,
İşlemci - AMD Ryzen 5 1600 AF
Anakart - ASUS B450M TUF Plus Gaming
Ekran kartı - Sapphire Nitro+ RX580 4 GB
RAM - Kingston Hyper Fury 3200 MHz 16 GB (2*8 yerine yanlışlıkla 1*16 sipariş vermişim)
SSD - SanDisk Plus 240GB SSD
Kasam - Corsair Carbide SPEC-05 Sistemim için CPU cooler araştırıyorum ve bu ürünü düşünmeye başladım ancak soğutucu sığacak mı onu tam olarak nasıl öğrenebileceğimi bilmiyorum. Kasama sığıyor araştırdığım kadarıyla ancak RAM ile çakışır mı onu bilemiyorum. Bu konuda ve bu ürünü kullanan veya ürün hakkında yorum yapabilcek olan birisi beni bilgilendirebilirse sevinirim.
Ayrıca farklı bir konu olacak affınıza sığınarak buraya yazıyorum. CPU kullanımının anlık olarak yükselip tekrar düşmesi normal midir acaba?
Mesela Battlefield 1 oynarken genelde 50-60 civarlarında gezerken bazen 90'lara çıkıp tekrar düşüyor. Ve neden her CPU kullanım yüzdesi farklı acaba yani biri 70'lerde iken diğeri 50'lerde, bu bir sorunun göstergesi midir? MSI Afterburner uygulaması aracılığıyla takip ediyorum. Küçük bir SS ekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.
@Recep Baltaş yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    370 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı