Arctic Freezer 34 alınır mı?

FaZe_Sarp

Centipat
Ben 3600X işlemcim için bu sogutucuyu almaya karar verdim. Bildiğiniz gibi 2 fanlı bir model. Ama ben kasamin genel hava akışı için ikinci fanı egzoz fani olarak kullansam nasıl olur? (Bu arada egzoz fanım var bir tane ama hava akısı bana çok iyi gelmiyor ondan ikinci olarak takmayı düşünüyorum.)
Kasa Cooler Master MB520.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben tek fanlı modeli kullanıyorum gayet yeterli şu an için, yani alabilirsiniz. İkinci fanı kasaya takabilirsiniz veya o fanın aynısından sipariş edip de takabilirsiniz, çok kaliteli fanlar.

Ben 3600X işlemcim için bu sogutucuyu almaya karar verdim. Bildiğiniz gibi 2 fanlı bir model. Ama ben kasamin genel hava akışı için ikinci fanı egzoz fani olarak kullansam nasıl olur? (Bu arada egzoz fanım var bir tane ama hava akısı bana çok iyi gelmiyor ondan ikinci olarak takmayı düşünüyorum.)

AM4 soketli bir işlemci için alımaz. İşlemcinin %35 civarını açıkta bırakıyor.

@r.yasar10 dostum kasanın modeli ne benim kasa için 155mm destekler yazıyo soğutucuda 157mm acaba sığar mı diye soruyorum.
Benim kasam Frisby marka dandik bir kasa, geçici olarak kullanıyorum bu yaz değiştireceğim. Yan kapak açık kullanıyorum o yüzden.

Montaj konusunda çok fazla zorlanıcaksınız am4 aparatı içinden çıkmıyor.

@JusTaUseR Çekirdekleri sen göremezsin ki. Hepsi kapağın altında bulunur, senin gördüğün kısım sadece kapak. Ve o kapak çekirdek dediğin yere Indium lehimli olduğu için kapağın %10'luk kısmı bile soğusa ısı çekirdeklere iletilir. Sistem böyle işler, araştırınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı