Arctic Freezer 34 e-Sports Duo alınır mı?

Sefplase

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Corsair Carbide Spec-Delta model kasam, ASUS TUF B450M Plus-ıı model anakartım ve Ryzen 5 3500X işlemcim var. Stok soğutucu kullanıyorum ve boştayken 55 derecelerde, oyundayken 75 derecelerde takılıyor işlemcim. Kullanan varsa memnunlar mı?
1- Bu soğutucu kasama sığar mı?
2-AMD'nin braketi elimde yok. Kendi sabitleme aparatları geliyor mu kutu içeriğinde?
Teşekkürler.

SE-224-XT daha ucuz bir model, performansı da bir tık daha iyi, ben geçen ay 477₺'ye almıştım daha kurmadım. 200₺'ye de Wraith Prism var İtopya'da.
Wraith Prism alacaktım ancak termal macunuyla, AM4 uyumlu fan braketiyle yine 400'e denk geliyor. Madem o kadar para vereceğim adam akıllısını alayım bari dedim. Bu modelde kasaya sabitlemek için gerekli anakart arkası aparat vs. çıkıyor mudur acaba?
Ekleme yapıyorum yorumuma. Sanırım onda da kasa arkasına takılması gereken brakete ihtiyaç var ve maalesef bende o yok.

2. sorunun cevabı evet, ancak eSports 34 Duo overpriced oldu. Önerdikleri gibi SE 224 XT alman daha mantıklı olur, zaten tek fanıyla 34 Duo'ya kafa tutabilen bir model.

1. sorunun cevabı da evet olabilir, kasanın maksimum CPU soğutucu yüksekliği desteğine ve soğutucunun yüksekliğine bakmak lazım.

2. sorunun cevabı evet, ancak eSports 34 Duo overpriced oldu. Önerdikleri gibi SE 224 XT alman daha mantıklı olur, zaten tek fanıyla 34 Duo'ya kafa tutabilen bir model.

1. sorunun cevabı da evet olabilir, kasanın maksimum CPU soğutucu yüksekliği desteğine ve soğutucunun yüksekliğine bakmak lazım.
Teşekkürler.

Geri
Yukarı