Arctic Freezer 34 e-sports Duo alınır mı?

Aslında şöyle, elime 250€ para var, bu para ile kasa, psu, ssd kesin olarak alacağım. Kalan bütçe ile de mouse veya işlemci soğutucu düşündüm. Alımda olan parçalar şunlar;

- Amazon.de
- MSI MAG Forge 100R mit Sichtfenster Midi Tower ohne Netzteil schwarz - Midi Tower ohne NT
- 650 Watt MSI MAG A650BN Non-Modular 80+ Bronze - Netzteile ab 600W | Mindfactory.de
- Arctic Freezer 34 eSports DUO grau (ACFRE00075A) - CPU Kühler | Mindfactory.de

Bunlar yerine farklı önerileriniz olur mu? tr den de alabilirlm.

Kasayı Türkiye'den almak daha mantıklı gibi. Bu paraya Türkiye'de PSU bulmak mümkündü bir süre önce, hala alternatifleri vardır hatta 2. elde çok daha iyi modeller vardır. Soğutucu fiyatı iyi. Ek olarak kasayı getirmesi zor çünkü kutusu vs. büyük.

Kasayı Türkiye'den almak daha mantıklı gibi. Bu paraya Türkiye'de PSU bulmak mümkündü bir süre önce, hala alternatifleri vardır hatta 2. elde çok daha iyi modeller vardır. Soğutucu fiyatı iyi. Ek olarak kasayı getirmesi zor çünkü kutusu vs. büyük.
Getirmede vs sıkıntı yok vito ile geliyorlar.

Hangi işlemmci ile kullanıyorusunuz? Ne adar sıcalı farları oldu?
Ryzen 5 5600 ile kullanıyorum. 2K oynuyorum oyunları. 65 - 70 arası seyrediyor ısılar. O ısılara çıkınca fan tam güçte çalışıyor. O an biraz ses geliyor ama hedeflediğim değer tam olarak bu. Bu ısıya çıkınca tam güç çalış, ısı düşünce yavaşla. Klavye ve kasa ışıklarımı işlemci ısısına göre ayarladım. 75 derece üstüne çıkınca ışıklar kırmızıya dönüyor. Bu fanı taktım takalı hiç kırmızıya dönmedi. yeşil ve sarı arası renkler hep. Bence fiyat performans bir kasa fanı bu. Ben beğendim. Tavsiye edenler haklıymış.

Geri
Yukarı