Arctic Freezer 34 e-Sports Duo alınır mı?

Extramemes

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Merhabalar, işlemcimin fazlasıyla ısınmasından dolayı sorunlar yaşıyorum. Linkte bulunan ürünü alacağım fakat kasama sığar mı bilemiyorum. İşlemci R5 2600, anakart ASUS TUF B-450 Plus
2x8 RAM takılı ve RAM'lardan biri en sol tarafta. Bir değeri en sağ tarafta, yan yana taktığım zaman çalışmıyorlar. Sizce bu ürün sığar mı sorun yaşar mıyım ayrıca satıcı güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Link koyulmamış.
O soğutucu eskidi artık 200TL'ye bile rakipleri vardı. Stok beklersen SE-234 veya daha ucuza SE-224XT alabilirsin.
Kasan ne bu arada?

Stok beklemesine gerek yok, mevcut siteler bulunuyor.

Stok beklemesine gerek yok, mevcut siteler bulunuyor.

Asıl Türkiye satıcısı olan GelBura'dan bakmıştım aslında ikisine de bu da bir seçenek tabii. Normalde yanlış hatırlamıyorsam 250TL civarı bir fiyata sahipti.

ram leri ortadaki şekil gibi takmalısınız, çift kanal kullanmak için önemli.. performansı çok düşüyor..
ram.jpg

Asıl Türkiye satıcısı olan GelBura'dan bakmıştım aslında ikisine de bu da bir seçenek tabii. Normalde yanlış hatırlamıyorsam 250TL civarı bir fiyata sahipti.

Gelbura'da 300TL etiketine sahip. Muhtemelen kargo dahil değildir. Bu sitelerde kargo fiyatı dahil bir şekilde geliyor, aynı oluyorlar sanırım.

Geri
Yukarı