Arctic Freezer 34 e-Sports Duo vs. ID-COOLING SE-234

admrc61

Kilopat
Makaleler
3
Merhabalar,

Twitch tarafında canlı yayın açmayı düşündüğüm için R5 3600X işlemcim için CPU soğutucusu modeli arıyordum. Aramalarım sonucu 2 model arasında kaldım.
Bu modellerden hangisini almam hem kalite hem performans hem de sessizlik konusunda daha yararlı olacaktır? Görüş ve deneyimlerinizi rica edeiyorum.

Fark bir model önerisi olan var ise yazarsa ufkumu geniletir. :)

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X
RAM: G.Skill 16 GB (2x8) Ripjaws V
Kasa: Dark Guardian
Anakart: MSI B450M-A PRO Max

Merhabalar,

Twitch tarafında canlı yayın açmayı düşündüğüm için R5 3600X işlemcim için CPU soğutucusu modeli arıyordum. Aramalarım sonucu 2 model arasında kaldım.
Bu modellerden hangisini almam hem kalite hem performans hem de sessizlik konusunda daha yararlı olacaktır? Görüş ve deneyimlerinizi rica edeiyorum.

Fark bir model önerisi olan var ise yazarsa ufkumu geniletir. :)

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X.
RAM: G.Skill 16 GB (2x8) Ripjaws V
Kasa: Dark Guardian.
Anakart: MSI B450M-A PRO Max.

e-Sports Duo kullanıyorum memnunum.

İyi fakat yarı fiyatına ID SE 234 daha iyi şu an alacaklar için kesinlikle 234. E-sports Duo dönemi bitti fiyat ve verdiği performans ile SE 234'ün yanından geçemez.
Ben fiyat performans açısından bakmadım. Arkadaşla kendi deneyimimi paylaştım. SE 234 ne kullandım ne de kullanan birini gördüm. Arctic beni daha üzmedi bunu paylaşmak istedim.

Ben fiyat performans açısından bakmadım. Arkadaşla kendi deneyimimi paylaştım. SE 234 ne kullandım ne de kullanan birini gördüm. Arctic beni daha üzmedi bunu paylaşmak istedim.

Bende bilgilendirme yapmak istedim iyidir ama SE 234 daha iyi F/P ve değerlere bakarsak yanından geçemez deneyimleriniz için teşekkürler yanlış anlamayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı