Arctic Freezer 34 eSports DUO alınır mı?

tunganur

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selam, ufak bir sorum var. Sistemim:
  • i7 6700K işlemci
  • GTX 1080 ekran kartı
  • Corsair 3200 MHz 16 GB 2X RAM

Linkteki soğutucuyu almayı düşünüyorum. Fikirlerinizi merak ediyorum. Şimdiden iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Size katılıyorum. Eğer aceleniz yoksa bu virüs muhabbetinin dinmesinden sonra fiyatlarda ciddi değişiklik olacağını düşünüyorum. Biraz daha sabredeceğiz :) Hangi monitörü alacaktınız bu arada ?
Hocam önce LG 27GL850-B modelini düşünüyordum. Sonra dediğim gibi fiyatı aldı başını gitti. Şu anda bu monitörü almam çokta mümkün değil ancak ASUS VG258QR almayı planlıyorum. Sizin kullandığınız veya önerdiğiniz bir model var mıdır?

Türkiye distribütörü bilisimport siteyi takip edin stok gelecektir yakında kaç defa bitti tekrar stoğa girdi
Burada ki stokları bir kere kaçırdım ve çok pişman oldum. Umarım en kısa sürede tekrar gelir.
Bu site hakkında olumlu yorumlar duymamıştım. Daha önce alışveriş yapmış mıydınız ?
Ben daha önce kasama fan almıştım. Kargo gayet hızlı ve sağlamdı. Memnun kaldım ben açıkçası.

Hocam önce LG 27GL850-B modelini düşünüyordum. Sonra dediğim gibi fiyatı aldı başını gitti. Şu anda bu monitörü almam çokta mümkün değil ancak ASUS VG258QR almayı planlıyorum. Sizin kullandığınız veya önerdiğiniz bir model var mıdır?
Hocam eğer sizin için inç problem değilse bu ürünü kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim.
ASUS 24
İlk çıktığı sıralarda Recep Bey incelemesini yapmıştı. Ona güvenip almıştım ve pişman olmadım. 3-4 yılı aşkındır kullanıyorum tavsiye ederim :)

Hocam eğer sizin için inç problem değilse bu ürünü kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim.
ASUS 24
İlk çıktığı sıralarda Recep Bey incelemesini yapmıştı. Ona güvenip almıştım ve pişman olmadım. 3-4 yılı aşkındır kullanıyorum tavsiye ederim :)
Sanırım birbirine yakın seriler. VG258QR'de TN panel. Tasarım olarak daha kullanışlı ve üretim olarak daha yeni olduğu için VG258QR'yi düşünüyorum ama sizin monitöre de bakacağım. Teşekkür ederim.

Hocam bildirim şimdi geldi. Eğer kasanızda filtre yoksa bu kadar tozlanması çok normal. Bende de oluyor.
Aslında ben sorunun filtre kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü şöyle bir durum vardı;
Radyatör fanını ve radyatörü temizliyorum. Boruları kontrol ediyordum. Herşey normal Fandan deli gibi soğuk hava üflüyordu ama Cpu'nun tam üstünde ki cihaz devamlı yanıyordu. Servise yolladığımda sorun yok demişlerdi. Belliydi ilgilenmedikleri..
Sanırım birbirine yakın seriler. VG258QR'de TN panel. Tasarım olarak daha kullanışlı ve üretim olarak daha yeni olduğu için VG258QR'yi düşünüyorum ama sizin monitöre de bakacağım. Teşekkür ederim.
Şimdiden iyi günlerde kullanmalar dilerim. Ama yine de buna göz gezdirin derim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı