Arctic Freezer 34 eSports DUO vs SilverStone PF120 vs Noctua NH-U12S

Herhangi bir karşılaştırma videosu var mı acaba? Ben bulamadım da.

İlk çıktığı zamanlarda izlemiştim hepsini. Şimdi uğraşmak istemiyorum. Rus kanallarında vs vardı incelemeleri. Sıcaklık konusunda SE234 > 224-XT > esportduo (Aralarında sıcaklık olarak 1-5 derece fark var yani çok büyük farklar değil)
Aralarında en sesli 224-XT.
Diğer ikisi birbirine yakın.
Kısacası performans olarak hepsi Ryzen 5600'ü çok rahat soğutur. Yani performanslarına bakmana gerek bile yok. Fiyatlarına ve hangisini daha çok beğendiğine bak.

Son düzenleme:
İlk çıktığı zamanlarda izlemiştim hepsini. Şimdi uğraşmak istemiyorum. Rus kanallarında vs vardı incelemeleri. Sıcaklık konusunda SE234 > 224-XT > esportduo
Aralarında en sesli 224-XT.
Diğer ikisi birbirine yakın.
Kısacası performans olarak hepsi Ryzen 5600'ü çok rahat soğutur. Yani performanslarına bakmana gerek bile yok. Fiyatlarına ve hangisini daha çok beğendiğine bak.
Bu ID Cooling'i beğendim gerçekten. Fiyatıda uygun. Aldığım kasaya sığar mı peki? Kasa 160mm destekliyor. ID Cooling 154mm sanırım ama çok emin olamadım. Kontrol edip bana bildirirseniz siparişi geçeyim :)

İlginiz için çok teşekkürler.

Hocam tabiki karar sizin ama ID Cooling SE-214-XT de yeterli haberiniz olsun. Arctic Freezer ile SE-224-XT arasında SE-224-XT tek fanla benzer soğutma gösteriyor.

Diğer arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum. Tam olarak karar veremedim. Biraz kararsızım diyebilirim. Id cooling'e daha yakınım ama bilemedim.

Hocam tabiki karar sizin ama ID Cooling SE-214-XT de yeterli haberiniz olsun. Arctic Freezer ile SE-224-XT arasında SE-224-XT tek fanla benzer soğutma gösteriyor.
Hocam almışken daha üst seviye bişey alayım diyorum.

Diğer arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum. Tam olarak karar veremedim. Biraz kararsızım diyebilirim. Id cooling'e daha yakınım ama bilemedim.

Hocam almışken daha üst seviye bişey alayım diyorum.
Tabi. Eğer ilerde işlemci yükseltilecekse iyi olur. Ben SE-224-XT'yi 11400F ile kullanıyorum oyunlarda 60 dereceyi geçmiyor.Fakat şimdilik biraz masraf oldu benim için.Bu yüzden ilerideki işlemci yükseltmelerinde işime yarayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı