Arctic Freezer II 240 mm ve 280 mm arasındaki fark nedir?

• Konuyu başlatan pckpt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 307
Rampage merakı değil bu şey kasalar var sağ taraf 3 fan alt 3fan büyük kasa diyorum alınır mı?

Hocam o kasayı gerçekte gördüm. Hacim açısından iyi. Fanları son derece kalitesiz haberiniz olsun. Bütçe belirtirseniz önerilerde bulunabiliriz.

Rampage merakı değil bu şey kasalar var sağ taraf 3 fan alt 3fan büyük kasa diyorum alınır mı? Bütçe 5 6K civarı.
Ömürlük kasa.

Sıvı sogutma mm kaç destekliyor benım anakart sığar mı kı buna m-ATX

Ön ve üstte 360mm desteklediği belirtilmiş.

Merak ettikleriniz için linki bırakmış arkadaş. Specs sekmesinin aşağılarında bir tablo var. Her şey yazıyor.

M-ATX sığmayan ITX'ler ve Dtx'ler hariç kasa yok zaten. Merak ettiğiniz her şey için üreticinin linkini bıraktım specs sekmesinden bakabilirsiniz. Aşağıda tablolu bir fotoğraf var orada he şey yazıyor.

Ön ve üstte 360mm desteklediği belirtilmiş.

Şimdi bunu alırsam eğer sıvı soğutma için param yetmeyebilir yetse bile 240mm anca alabilirim hangisini yapmalıyım sence. Ayrıyeten konuyla alakasız bir şey sormak istiyorum benım PC Em'de Microsoft hesabı vardı onu PC de kaldırmak ıstıyorum kalkmıyor pin oluşturdum bir de Microsoft hesabını silsem Gmail silinir mi?

Öncelikle konudaki sıvı soğutmayı almanıza gerek yok.

Bu ürün ve kasayla birlikte bütçenizi aşmadan konuyu tamamliyorsunuz.

Öncelikle konudaki sıvı soğutmayı almanıza gerek yok.

Bu ürün ve kasayla birlikte bütçenizi aşmadan konuyu tamamliyorsunuz.

Sinerji bilgisayardan alınır mı?

DeepCool'un LS520s modelleri var onlar nasıl.

Ayrıyeten o kasa için 240mm uygun olur mu üst kısım için ön kısma koymak istemiyorum.

Geri
Yukarı