Arctic Liquid Freezer II 240 ile Arctic Liquid Freezer II 280 arasındaki fark

oyun78

Centipat
Selamünaleyküm.

Arctic Liquid Freezer II 240 ile Arctic Liquid Freezer II 280 arasında büyük bir fark var mı acaba ses ve sıcaklık açısından? Her ikisini kullanan kullanmış olanların tecrubelerine danışmak isterim.

İkisini de kullanmadım fakat birinde 120 mm'lik 2 fan var. Diğerinde 140 mm. Muhtemelen 280'lik daha fazla ses çıkartır tam hızda. Ama sıcaklıklar daha düşük olur.

İkisini de kullanmadım fakat birinde 120 mm'lik 2 fan var. Diğerinde 140 mm. Muhtemelen 280'lik daha fazla ses çıkartır tam hızda. Ama sıcaklıklar daha düşük olur.
Büyük fan daha fazla ses çıkarmaz daha az ses çıkarır yapraklar daha geniş olduğu için. 280'de de tam olarak böyle. Derecelerde pek bir fark olmuyor fakat 280 aynı sıcaklıkta 240'dan daha sessiz çalışıyor. Diyeceğim o ki işlemciyi stock hızda çalıştıracaksanız pek bir şey değişmeyecek fakat OC yapar sonuna kadar kullanırım diyorsanız 280 daha memnun eder.

İkisini de kullanmadım fakat birinde 120 Mm'lik 2 fan var. Diğerinde 140 mm. Muhtemelen 280'lik daha fazla ses çıkartır tam hızda. Ama sıcaklıklar daha düşük olur.

280'de evet sıcaklıklar düşük olabilir.

Büyük fan daha fazla ses çıkarmaz daha az ses çıkarır yapraklar daha geniş olduğu için. 280'de de tam olarak böyle. Derecelerde pek bir fark olmuyor fakat 280 aynı sıcaklıkta 240'dan daha sessiz çalışıyor. Diyeceğim o ki işlemciyi stock hızda çalıştıracaksanız pek bir şey değişmeyecek fakat OC yapar sonuna kadar kullanırım diyorsanız 280 daha memnun eder.

Tamda bunu düşünmüş idim evet.

Peki 280mm artcticin radyatörü için hangi kasayı önerirsiniz arkadaşlar.

Dark Guardian gözüme çarptı nasıldır bu kasa acaba kullananların tecrubelerine danışmak isterim.

280'de evet sıcaklıklar düşük olabilir.

Tamda bunu düşünmüş idim evet.

Peki 280mm artcticin radyatörü için hangi kasayı önerirsiniz arkadaşlar.

Dark Guardian gözüme çarptı nasıldır bu kasa acaba kullananların tecrubelerine danışmak isterim.
Merhaba, sıvı soğutmayı temin ettiniz mi acaba? Ayrıca kasa konusunda hangi ürünü satın aldığınızı sormak isterim. Teşekkürler.

Geri
Yukarı