Arctic Liquid Freezer II 280 vs 360

emin.0016

Hectopat
Daha fazla  
Ortalama bütçem 3K. Duyduğum kadarıyla piyasanın en iyisi Arctic Liquid Freezer II ve bunun 280 ila 360 arasında fark yok deniyor fakat fiyat farkı yüksek bu doğru mu? 280 liğini veya 360'a para biriktirip alsam Ryzen 7 5800x3D'yi yükte 65 dereceden yukarısını görür mü veya 3 bin TL için farklı bir soğutucu mu önerirsiniz saçma gereksiz demeyin ileriye dönük ve kafamda hesaplama yağtığım ve işlemcimin cayır cayır yandığını gördüğüm için yükte 65 derece üstünü görmesini istemiyorum bu düşüncem isteğim için saçma bir hedef gibisinden vurmak yerine işten anlayan insanlardan sağlam öneri bekliyorum pişman olmamak fiyatına değecek bir şey almak için size danışıyorum teşekkür ederim şimdiden.

280 vs 360 her iki ürün performans açısından birbirine çok yakın değerlere sahiptir.

1- Kasanızın hangisi ile daha uyumlu olacağı,
2- Hangi ürünü daha ucuza alacağınızı

belirleyin yeter ;)

280 vs 360 her iki ürün performans açısından birbirine çok yakın değerlere sahiptir.

1- kasanızın hangisi ile daha uyumlu olacağı,
2- hangi ürünü daha ucuza alacağınızı.

Belirleyin yeter ;)

Arkadaşa özel bir kupon gelir mi? ;)

Aralarında çok fark olmaz.

Kasam 360mm yi destekliyor fakat yük altında 65 dereceyi geçmeyen soğutucu hangisi onu bilmiyorum.

Ben 280liğini kullanıyorum fanları büyük olduğu için daha sessiz çalışıyor ve 360la aynı performansı veriyor. Hatta izlediğim bazı videolardaki testlerde 280 daha iyi bile performans vermiş.

Ben 280liğini kullanıyorum fanları büyük olduğu için daha sessiz çalışıyor ve 360la aynı performansı veriyor. Hatta izlediğim bazı videolardaki testlerde 280 daha iyi bile performans vermiş.

Keşke erkenden bilseydim. 360 olanı aldım mantıken daha iyidir diye hata mı ettim?

Keşke erkenden bilseydim. 360 olanı aldım mantıken daha iyidir diye hata mı ettim?
@messinicocugu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı