Arctic Liquid Freezer II 280 vs 360

360 ürün grubu ürünlerimizi bekliyoruz henüz yolda aktif stokta kalmadı. 280 için kupon gelmez mi hiç !

TPemin0016 Promo Code
Merhaba, bende de Arctic Liquid Freezer II 280 ürünü var. Fanlarını RGB fanlarla değiştirmek istiyorum, sitenize baktığımda ARCTIC P14 PWM PST A-RGB - 3in1 Set Kasa Fanı ürününü gördüm, dün firmanız tarafından 1400 Tl'ye satılıyor olarak görünüyordu ürün Tr***** portalında, maalesef kart limitini ayarlayamadığım için alamadım, şu an 1590 TL görünüyor sitenizde. Technopat kullanıcılarını kırmayıp kupon tanımladığınızı görünce bir şansımı denemek istedim, acaba bize de bir kupon düşer mi ?

Merhaba, bende de Arctic Liquid Freezer II 280 ürünü var. Fanlarını RGB fanlarla değiştirmek istiyorum, sitenize baktığımda ARCTIC P14 PWM PST A-RGB - 3in1 Set Kasa Fanı ürününü gördüm, dün firmanız tarafından 1400 TL'ye satılıyor olarak görünüyordu ürün tr***** portalında, maalesef kart limitini ayarlayamadığım için alamadım, şu an 1590 TL görünüyor sitenizde. Technopat kullanıcılarını kırmayıp kupon tanımladığınızı görünce bir şansımı denemek istedim, acaba bize de bir kupon düşer mi?

Benim kuponumu kullanabilirsiniz ben 360mm yı tercih ettim.

360 ürün grubu ürünlerimizi bekliyoruz henüz yolda aktif stokta kalmadı. 280 için kupon gelmez mi hiç !

TPemin0016 Promo Code
Merhaba ARCTIC Liquid Freezer II - 360 lar elimize ne zaman ulaşır acaba 5 mayısta sıparış vermıştım durumu halen özel siparıs tedarik olarak gözüküyor.

Merhaba ARCTIC Liquid Freezer II - 360 lar elimize ne zaman ulaşır acaba 5 mayısta sıparış vermıştım durumu halen özel siparıs tedarik olarak gözüküyor.
Özel sipariş olarak satın aldığınız ürünün tedarik sürecindeki gecikmeden dolayı yerine "be quiet! PURE LOOP 360mm (BW008) Sıvı İşlemci Soğutucusu" ürün sevk edilmiştir.

Özel sipariş olarak satın aldığınız ürünün tedarik sürecindeki gecikmeden dolayı yerine "be quiet! PURE LOOP 360mm (BW008) Sıvı İşlemci Soğutucusu" ürün sevk edilmiştir.
ilgi ve alakanız için teşekkür ederim

Bunu yaparken müşteriden onay izin aldınız mı?
evet kendılerıne whatsapp üzerinden yazdım fiyat farkı olmaksızın gönderebiliceklerini soylediler bende kabul ettım

Geri
Yukarı