Arctic Liquid Freezer II 280mm 2026 TL

İptal olanlar genelde ilk birkaç dakika içinde iptal oluyor. Henüz iptal olmadıysa bence artık olmaz sizinki.

15 dakika oldu alalı şu an iptal yok.

Sipariş geçtim ancak iptal edildi. Gönderim yapmıyorlar galiba.

İptal olanlar genelde ilk birkaç dakika içinde iptal oluyor. Henüz iptal olmadıysa bence artık olmaz sizinki.

Selam, aldık soğutucuyu ama bu sefer de 280mm kasalar çok az. MB511 kullandım çok güzel kasa memnun kalmıştım ama üst tarafta 360mm desteği var. 280 olmuyor sanırım.

Son düzenleme:
15 dakika oldu alalı şu an iptal yok.

Selam, aldık soğutucuyu ama bu sefer de 280mm kasalar çok az. MB511 kullandım çok güzel kasa memnun kalmıştım ama üst tarafta 360mm desteği var. 280 olmuyor sanırım.

MB511 kullandım, üste 280mm takanlar var var ama Arctic biraz zor olur, radyatörü kalın. Phanteks P500A öneririm uyumlu model olarak.

MB511 kullandım, üste 280mm takanlar var var ama Arctic biraz zor olur, radyatörü kalın. Phanteks P500a öneririm uyumlu model olarak.

Onu bende araştırıyorum ama PSU'suz fiyat biraz yüksek. Ben Cooler Master'dan çok memnun kaldım Phanteks'te onun kadar kaliteli midir,

Onu bende araştırıyorum ama PSU'suz fiyat biraz yüksek. Ben Cooler Master'dan çok memnun kaldım Phanteks'te onun kadar kaliteli midir,

Phanteks, Alman ya da Hollanda markası olması lazım, kaliteli ve yurt dışında çok tutulan bir markadır. Cooler Master’ın da kaliteli serileri var ama onlar da çok pahalı. P500A seviye kasalar Cooler Master’da daha pahalı olur. Üstte 280mm desteği olan kasalar da biraz tuzlu maalesef.

Fiyatı ciddi anlamda harika, performansı 360mm ile neredeyse birebir. Sadece canımı sıkan bir şey var. Bu konuda da elimizden bir şey gelmiyor malesef ... Uygun gördük mü yapışıcaz ki sonradan pişman olmayalım. Fırsatı olanlar direkt çeksin.
IMG_20221031_134921.jpg

Geri
Yukarı