Arctic Liquid Freezer II 360 mm ARGB alınır mı?

WoozlY

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Arctic markasini fazla tanımıyorum fakat çok fazla kişi bu soğutucuyu öneriyor. Nedir bu soğutucuyu diğerlerinden farklı kılan? 2020 yılına ait ödülü falan da varmış soğutucun sanırım. Alınır mı sizce? Bir de benim kasama uyar mı bu soğutucu? Kasam Cooler Master TD500 mesh ARGB.

Ryzen 7 5800x var işlemci,bu soğutucuyu almadan önce kafayı yiyecektim,açtığım konular gözüküyor ise okuyabilirsin,sürekli 90 in üstündeydi,sonrasında soğutucuyu takınca hiç ısınma problemi yaşamadım,en fazla 75 i görmüştür belki...bostada 40 50 lerda gezer..yani sayıları tam hatırlamıyorum su an,ama bakmayı bile bıraktım o derece rahatlattı :)

Kaliteli bir soğutucu ama radyatörü kalın olduğu için her kasaya uymuyor. TD500'e takan var ama RAM'lerinin boyutu da önemli.
Hangi RAM'leri kullanıyorsun?

Kaliteli bir soğutucu ama radyatörü kalın olduğu için her kasaya uymuyor. TD500'e takan var ama RAM'lerinin boyutu da önemli.

Corsair 32 GB (2x16) Vengeance RGB RS 3200MHz CL16 DDR4.

Herhangi bir temas olur mu RAM'lere? Olursa nasıl çözebilirim hocam?

Geri
Yukarı