Arctic Liquid Freezer II 360 vs Corsair H150i Elite Capellix 360

O CFM değerlerini maksimum devirde sunuyor. H150i Elite Capellix'i maksimum devirde kullanırsan kafan şişer. Lf'yi maksimum devirde kullanırsan bir problem olmaz. Ayrıca Lf'nin radyatörü daha kalın. Bu da soğutmaya etkisi olan bir etken.

Kullandınız mı Corsair H150i Elite Capellix çok sesli dediniz şu an ben kullanıyorum Ryzen 9 5900X ile yükte bile ses yaptığını duymadım dediğiniz ses kısmı Corsair H150i Pro XT serisinde var bir de lfnin radyatör ölçüleri çok fazla.

Başlıkta da belirttiğim gibi iki ürün arasında kaldım. Kasam Phanteks P600s beyaz ancak sıvı soğutmayı beyaz almayı düşünmüyorum zira bembeyaz sistemler hoşuma gitmiyor. Arctic için çok iyi yorumlar görüyorum ancak estetik olarak bana pek hitap edemiyor. Lfii'nin RGB modeli Corsair'den 400 TL daha ucuz. Hangisini önerirsiniz?
Eğer görselliği önem veriyorsanız corsair alın LF de iyi ama Osmanlı papucu gibi pompası var 😀bende şuan kullanıyorum corsair ses kısmında birşey duymadım performans kısmında ryzen 9 5900x işlemci ile boşta 37 derece kasam xpg battlecruiser oyunda pubg 66 valorant 60 derece

Son düzenleme:
Rakipleri hangisi lf serisini bende kullandım 280 lik herkes ses yapmıyor diyorlar ses yapıyor fanları.
Valla 280 lik ve 240 lık olan için bir şey diymem ama sese karşı pinpirikli biri olarak lf 360 kullanıyorum maşallah cidden ses yok. @NeverGive Up ' nin dediği gibi pompa biraz farklı hatta diğerlerine göre çok farklı bir yapısı var ama bizim için önemli olan soğutmayı iyi yapması değilmi istediğimiz bu bence :)

Yeni konular

Geri
Yukarı