Arctic Liquid Freezer II 360 vs NZXT Kraken X73

darkkaos91

Kilopat
Arctic Liquid Freezer II 360 vs NZXT Kraken X73 arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim sebebiyle birlikte yazarsanız memnun olurum.
İşlemci Ryzen 5800X.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctic'ten yana benim oyum, daha fiyat performans bir soğutucu X73'e nazaran.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Test sonuçlarında NZXT az bir farkla geçiyor, ama sorun da şu; az bir farkla. Aralarındaki 500 TL'lik farkı göz önüne alınca, Arctic çok öne çıkıyor. 1-2 derece arası farklar için 500 TL fazladan vermenin anlamsız olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca LF II çok daha sessiz görünüyor.

Arctic'ten yana benim oyum, daha fiyat performans bir soğutucu X73'e nazaran.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Test sonuçlarında NZXT az bir farkla geçiyor, ama sorun da şu; az bir farkla. aralarındaki 500 TL'lik farkı göz önüne alınca, Arctic çok öne çıkıyor. 1-2 derece arası farklar için 500 TL fazladan vermenin anlamsız olduğunu düşünüyorum.

ayrıca lf II çok daha sessiz görünüyor.

Ama bunun yanında RGB görselliğini de göz önünde bulundurmak gerekiyor sanırım.

Ama bunun yanında RGB görselliğini de göz önünde bulundurmak gerekiyor sanırım.

RGB anlık hevestir, kendi bilgisayarımın RGB'lerine bakmıyorum şu an alalı 2 ay falan oldu. Performansın önemini anlayınca siyahta zaten buluyorsun estetiği.

@darkkaos91
RGB anlık hevestir, kendi bilgisayarımın RGB'lerine bakmıyorum şu an alalı 2 ay falan oldu. Performansın önemini anlayınca siyahta zaten buluyorsun estetiği.
RGB'yi tek renk kullanmayı seviyorum ben de. Gördüğünüz gibi aio'da RGB olmaması çok da bir şey kaybettirmiyor aslında. 1850tl'ye aldım 1 ay önce hiç bir şey bu kadar f/p bir seçenek sunmuyordu. Kişisel düşüncem ama şık durduğunu da düşünüyorum. Koskocaman siyah bloktan mavi ışık yansıyor.

Dosya Ekleri

• IMG-20220429-WA0005.jpg
    IMG-20220429-WA0005.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 127
  • IMG-20220429-WA0006.jpg
    IMG-20220429-WA0006.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 123
  • IMG-20220429-WA0007.jpg
    IMG-20220429-WA0007.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 119

Yeni konular

Geri