Arctic Liquid Freezer III 360 ARGB yurt dışından alınır mı?

fcs61

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Arctic sıvı soğutmasının 3. versiyonunu çıkardı. Şu anda Türkiye'de satışı yok ancak amozon.com ve amazon.de web sitelerinde satış yapılıyor.

Beyaz versiyonu çok hoşuma gitti. Amazon.com'da Arctic'in kendi resmi firması satış yapıyor ve Türkiye'ye de teslimat var.

Link: Amazon.com

Amazon.de sitesinden de Türkiye teslimat var: Amazon.de

1708610612181.png

Kargoyla birlikte 5.729, 40 TL'ye geliyor. Şu an Arctic Liquid Freezer II versiyonunun Türkiye'deki en uygun fiyatı 6500 TL ve bunu göz önünde bulundurunca çok mantıklı geldi. Ancak kafamda soru işaretleri var. Daha önce amazon.com.tr sitesinden satıcısı Amazon Germany olan bir ürün aldım ve hiç sorun yaşamadım ancak amazon.com veya amazon.de üzerinden hiç sipariş vermedim. Bu sitelerden daha önce alışveriş yapan varsa deneyimlerini paylaşabilir mi? Aşağıda attığım resimde tahsil edilecek tahmini vergi 0 TL olarak gözüküyor. Bu biraz kafamı karıştırdı. Amazon.com.TR üzerinden yurt dışından gelen bir ürün alınca "ithalat ücreti depozitosu" adında bir ücreti toplam tutara ekliyor ve sorunsuz bir şekilde teslim alıyorsun. Buradan alırsam süreç nasıl olacak, bilen biri yardımcı olabilir mi?

1708610960688.png

Öneri için teşekkürler ancak bu siteye çok güvenemedim ya, daha bilindik bir sitede olsa düşünmeden alırdım. :)

Amazon veya hepsiburada mağazalarınız üzerinden aynı ürünü satışa sunacak mısınız? Buralardan alınca peşin fiyatına taksit imkanı da oluyor.
Şu an için böyle bir plan yok, kaldı ki kendi sitemizdeki rakamlara ortalama %12-14 arası fark ile pazaryerinde ürün listeleyebiliriz komisyonları gereği.

Geri
Yukarı