Arctic MX-4 2020 termal macun 4gr iyi midir?

altaybond40

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar benim Intel Q8300 işlemcinin eski macunu bu hale gelmiş. Bana bu işlemci için pahalı macun almaya değmez dediler ama araştırmalarıma göre iyi diyerek aldığım ve ileride sistem yükseltirsem iyisinden kenarda dursun dedim. Sizce bu iyi mi yoksa iptal edeyim mi? Şunun içinde açtım bu konuyu, bir kullanımda ne kadar gider, sistemi yükselttiğimde de kullanacak kadar kalır mı bu macundan, araştırdım ama bulamadım bir kullanımda ne kadar gittiğini.

IMG_20230605_145624502.jpg

IMG-20230630-WA0000.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Macun güzel. Hatta ben geçen hafta yedek bir tüp daha aldım ve eski tüpün içinde kalanı işlemciye ve ekran kartına sürdüm. Kesinlikle tatmin edici performans veriyor. Ancak piyasada sahtesi çok var. Dikkat et.

Macun güzel. Hatta ben geçen hafta yedek bir tüp daha aldım ve eski tüpün içinde kalanı işlemciye ve ekran kartına sürdüm. Kesinlikle tatmin edici performans veriyor. Ancak piyasada sahtesi çok var. Dikkat et.
Onu sormayı unutmuşum. Kod var diyolar ürün gelince mi bakabiliyoruz ona nasil oluyor nerden sorguluyoruz.

Kullanacağınız kadar kalır bir daha merak etmeyin.
Bana bu macun sürme olayını düzgünce gösteren bir video atabilir misin? Nasıl yapılacağını hic bilmiyorum. Birde soğutucunun metalinin 4 ayağının 2'sinin anakarta geçirilen plastiğin uçlarınını kırmışım. Elimle çekince yerlerinden çıkıyorlar, bir problem yaşatır mı?

Hepsiburada nın kendisinden almışım sahte çıkmaz heralde

Son düzenleme:
Onu sormayı unutmuşum. Kod var diyorlar ürün gelince mi bakabiliyoruz ona nasıl oluyor nereden sorguluyoruz.

Bana bu macun sürme olayını düzgünce gösteren bir video atabilir misin? Nasıl yapılacağını hiç bilmiyorum. Bir de soğutucunun metalinin 4 ayağının 2'sinin anakarta geçirilen plastiğin uçlarınını kırmışım. Elimle çekince yerlerinden çıkıyorlar, bir problem yaşatır mı?

Hepsiburada'nın kendisinden almışım sahte çıkmaz herhalde

Hocam Hepsiburada yerine direk distribütörü vardı oradan almak daha manatıklıydı.

Hocam Hepsiburada yerine direk distribütörü vardı oradan almak daha manatıklıydı.
Türkiye'deki distribütörü sanırım Akortek bilişim(teknobiyotik.com) olması lazım. Küçük işletmelerin hepsi şüpheli durumda. Ancak Hepsiburada'nın sahte satacağını sanmam.

Orijinallik kontrolü için üzerindeki karekodu telefonun kamerası ile okutarak yapabilirsin. Ne kadar garantili bir yöntemdir bilmiyorum.

Ayrıca 4gr tüp uzun süre gider. Ben aynı tüpü işlemciye üç kez, ekran kartı GPU çipi üzerine bir kez sürdüm. İçinde tam bilmediğim bir miktar daha var. Zaten telef etmezsen eğer işlemci üzerine koyacağın miktar nohut tanesi kadar.

Hocam satıcı hepsiburadaysa tamam fakat aynı şekilde ben de almıştım satıcının puanı yüksek diye çok güvenmiştim bakmamıştım bile adamlar beyaz eşya satıyormuş iade edebildim 2.el ekran kartı göndermiştiler.

Satıcı Hepsiburada pardon hocam.

Geri
Yukarı