Elektronik Arctic MX-4 4 gr 118,97 TL!

Anlamıyorum pump-out sonraki serilerinde olan bir sorun mu? Zamanında kendim birkaç sene boyunca hem ekran kartı hem işlemci de kullanıp fazlasıyla memnun kalmıştım. Hatta lafta daha iyi olan Maxtor CTG8'in değerleri hiç tatmin etmemişti MX-4 sonrası.

Şu an aldığıma pişman olduğum bir macun. Hayırına birilerine sürdüm bitirip ctg8 aldım. 75 TL'ye 10gr almıştım MX4'ün içinden geçen bir macun. TR stokları bitmese iyiydi.

50 TL'lik termal macunun hiçbir faydası olmaz.
Cryofuze ya da Kryonaut öneririm.
Bu arada i5 10400F işlemcime sürmüştü. Ekran kartına değil yani.
İşlemci için öneri istiyordum. Çok anlayan birisi değilim ondan böyle detay getirmek istedim sizlere :)

Bu arada i5 10400F işlemcime sürmüştü. Ekran kartına değil yani.
İşlemci için öneri istiyordum. Çok anlayan birisi değilim ondan böyle detay getirmek istedim sizlere :)
O termal macunu sürmek yerine yarım kalmış nutellamı sürerim daha iyi. Çöpten farksız.

Ben de MX4 kullanıyorum ve hiç memnun degilim sivi metal mi tercih etsem Kryonaut mu karasiz kaldim. Tavsiyeniz ne olur?

O termal macunu sürmek yerine yarım kalmış nutellamı sürerim daha iyi. Çöpten farksız.
Peki termal macunu sürerken/sürdükten sonra o macunu yayabilmek için ve önceki termal macunu da temizlemek için yanında verdikleri aparatlara ne deniyor? Onlardan da almak lazım eğer alacağım termal macun yanında vermiyorlarsa. İleriki dönem aylar sonra için diyorum.

Geri
Yukarı