Arctic MX-4 sahte mi?

O zaman yine en mantıklısı Zalman ZM-STC8 oluyor. MX-4'ün 2 haftadır Amazon'da stoklara girmesini bekledim. Isı iletkenliği olarak da denkler. 1,5 gram yeterli olur diyorsanız Vatan Bilgisayar'dan elden almak en ucuzu ve en güvenilir olanı gibi duruyor bana göre. CPU ve GPU için yeterli olsun üzerine de bir miktar artsın benim için yeterli.

Keşke yorum yapmadan önce konuyu tamamen okusak.
689 yorumdan 594 ü 5 yıldız vermiş.
Konuyu zaten okudum. Bir sürü sahte ürün yorumu da var üründe. Diğerlerinin isterse hepsi 5 yıldız olsun. 3 kişi bile sahte yazıyorsa onun sahte olmasından kuşkulanmanız lazım. Zaten kimsenin sahte olup olmadığını araştırmak aklına gelmez. Eline sağlam ulaşan "Hızlıca sapasağlam geldi, üründe de MX4 yazıyor madem, 5 yldız vereyim ben buna." diyerek veriyor. Yorumlarda sahte ürün yazan bir yerden almanın mantıklı bir açıklaması olamaz. Kaldı ki zaten sahte ürün satmışlar size de, bu da dediğimi destekliyor. Sanki kötülüğünüzü istiyormuşum gibi yorum yapmanızın lüzmu da yok. Bir dahakine güvenilirliğine emin olduğunuz yerlerden alırsanız böyle şeyler yaşamazsınız.

Konuyu zaten okudum. Bir sürü sahte ürün yorumu da var üründe. Diğerlerinin isterse hepsi 5 yıldız olsun. 3 kişi bile sahte yazıyorsa onun sahte olmasından kuşkulanmanız lazım. Zaten kimsenin sahte olup olmadığını araştırmak aklına gelmez. Eline sağlam ulaşan "Hızlıca sapasağlam geldi, üründe de MX4 yazıyor madem, 5 yldız vereyim ben buna." diyerek veriyor. Yorumlarda sahte ürün yazan bir yerden almanın mantıklı bir açıklaması olamaz. Kaldı ki zaten sahte ürün satmışlar size de, bu da dediğimi destekliyor. Sanki kötülüğünüzü istiyormuşum gibi yorum yapmanızın lüzmu da yok. Bir dahakine güvenilirliğine emin olduğunuz yerlerden alırsanız böyle şeyler yaşamazsınız.
Sahte ürün olduğunu nasıl anladınız ? Birkaç siteden kontrol ettiğim kadarıyla orjinal benimki.

Ben buradan almıştım macunu kullanınca aldığım performans kötü olduğu için kuşkulanmıştım, Arctic firmasının destek ekibine bir bildirimde bulununca ürünün sahte olduğunu söyledi. Arkadaki çıkartma sökülmüyor ise sahtedir.

Ben buradan almıştım macunu kullanınca aldığım performans kötü olduğu için kuşkulanmıştım, Arctic firmasının destek ekibine bir bildirimde bulununca ürünün sahte olduğunu söyledi. Arkadaki çıkartma sökülmüyor ise sahtedir.
Adresinden mi destek ekibine ulaştın? 5 gündür tickete cevap bekliyorum daha ulaşan olmadı.

Sahtelerinin bu kadar yaygın olduğundan haberim yoktu. Bi' koşu kendi MX-4'lerime baktım. Sahte olan var mı diye. Sticker, gümüş arka plan, logodaki 'r' harfi, 3D yıldızlar vs hepsi düzgün.

Bu tip detayları satın alırken fark etmek imkansız. Çoğu satıcı doğal olarak stock fotoğraf kullanıyor. Yorumlar ise her zaman bilinçli tüketiciler tarafından kullanılmayabiliyor. Veya satıcı da bilmiyor ne sattığını bir parti orijinal satıyor bir sonraki parti fake vs.

N11, Hepsiburada vb. aracı sitelerden almak yerine hesap sorabileceğiniz, Teknobiyotik gibi resmi bir adı olan, kolayca hesap sorabileceğiniz yerlerden sipariş vermek en rahatı. Ürünün orijinal olduğunu iddia eden satıcı ise bunu kanıtlamak ile yükümlü. Aksi durumda bir dolandırıcılık söz konusu. Bu işe devlet nasıl el atmıyor anlamıyorum. Ufak çaplıda olsa dolandırıcılıktır.

Geri
Yukarı