Arctic MX-4 sahte mi?

Link atar mısın? Benim gördüğüm satmıyor.

Yanlış görmüşüm depopark'mış satıcısı ama çok fazla olumlu değerlendirme mevcut sıkıntı olmaz herhalde. Zaten Teknobiyotik de hem 4 gram olanı hem 8 gram olanı satıyor. 8 gramın linkini koyuyorum buraya.

Arkadaşlar n11 ile iletişime geçtim, ürünün resmini ve olması gereken bu resmi yolladım ertesi gün aradılar firma ile iletişime geçeceklerini ve bana 60 liralık kupon vereceklerini söylediler. Kısaca paramı iade aldım ürün bende duruyor. Orjinal olmadığı için kendi sistemimde kullanacağımı sanmıyorum köşede kenarda duruyor öyle. Eğer arctics mailime veya ticketime cevap verir orjinal derse o zaman kullanırım.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 226
Merhaba dostlar,
Öncelikle ismi geçen hiç bir satıcıya veya siteye bir şey diyip almayın demiyorum ama bilgilendirme amaçşı yazıyorum lütfen sonuna kadar okuyun. Ben de aşağıda bıraktığım linkteki ürünü almıştım, üzerinden 6 gün geçti ve ilk geldiğinde üzerindeki QR kodu okuttuğumda ürünün sitesinde ürünün sahte olduğuna dair bir sayfa ile karşılaştım, derhal müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim ve canlı destek bana tüm ürünlerin istisnasız kontrol edildiğini ve orijinal olduğunu söyledi ben de durumu açıklayıp Arctic'in sitesindeki fotoğrafı gösterince ilgileneceklerini söylediler ve şöyle bir yanıt aldım; ****** numaralı teslimatın için bize ilettiğin ****** numaralı Ürün Orijinallik Kontrolü konulu talebini aldık. Talebin hakkında ilgili ekiplerimiz tarafında gerekli incelemenin yapılacağından emin olabilirsin. Bu mesajı aldıktan 5 gün sonra hiç bir neden açıklamadan iade kodu ile birlikte ürünümü iade edebileceğimi söylediler, ben de tekrar canlı destek ile iletişime geçip durumu izah ettim ve yine şaşırtmayan çok kötü müşteri desteği ile karşılaştım, sadece iade etmem söyleniyordu, siz siz olun bu siteden termal macun almayın. benim aldığım linkte tükendi olarak görünüyor ama satıcı yani BİLGİSAYAR PAZARIM aynı hesaptan başka bir linkten almaya devam ediyor. buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim.
Benim aldığım link: Arctic Mx-4 2019 Edition 4g Termal Macun Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Dosya Ekleri

• 3.png
    3.png
    762,9 KB · Görüntüleme: 195
Yanlış görmüşüm depopark'mış satıcısı ama çok fazla olumlu değerlendirme mevcut sıkıntı olmaz herhalde. Zaten Teknobiyotik de hem 4 gram olanı hem 8 gram olanı satıyor. 8 gramın linkini koyuyorum buraya.

Hocam konuyu şansa gördüm :D , N11'den siparişi yeni vermiştim hemen iptal ettim, eğer bu linkteki orjinalse bunu sipariş veriyorum

Hocam konuyu şansa gördüm :D , N11'den siparişi yeni vermiştim hemen iptal ettim, eğer bu linkteki orjinalse bunu sipariş veriyorum.

Teknobiyotik satıyor. Orijinaldir hocam. Kendi sitesinde daha ucuz. Oradan da alabilirsiniz.

Teknobiyotik satıyor. Orijinaldir hocam. Kendi sitesinde daha ucuz. Oradan da alabilirsiniz.

8 gr çok olmasın elimde kuruyup kalmasın sonra macun?

8 gr çok olmasın elimde kuruyup kalmasın sonra macun?

Siz 8 gram olanı alıntıladığınız için attım. 4 gram olanı da var onu da alabilirsiniz.

Geri
Yukarı