Arctic MX-4 ürünüm sahte olabilir mi?

Bende başka bir satıcıdan satın aldım. Dediğiniz gibi sürmesi epey uğraştırdı. Biraz fazla katı gibi geldi bana. Acaba sahte olma ihtimalleri var mıdır? AC Odyssey'de 75'lere çıkan RX 480 ekran kartım, 67-69 seviyelerine indi. Ama eski macunu direk donmuştu. Farkın daha fazla olmasını beklerdim. Ayrıca bugün Witcher 3, Ultra ayarlarda 80 dereceyi gördü kısa bir süreliğine.

Ben de aynı satıcıdan MX-4, 8 gram aldım 2019 edition değil, zaten aralarında bir fark da yok aynı her şey. Açıkçası bana da çok akışkan gelmedi, kuru bir özelliği vardı. MX-4'ler böyle mi acaba?

Ben de aynı satıcıdan aynı ürünü aldım ve bana da akışkan gelmedi. Ekran kartımın sıcaklığı zorlayınca 90 dereceye çıkmaya başladı. Ürünün sahte olma ihtimali nedir? Asus Tuf 5700xt ekran kartım var, bilen biri aydınlatabilir mi?

Ben de aynı satıcıdan aynı ürünü aldım ve bana da akışkan gelmedi. Ekran kartımın sıcaklığı zorlayınca 90 dereceye çıkmaya başladı. Ürünün sahte olma ihtimali nedir? Asus Tuf 5700xt ekran kartım var, bilen biri aydınlatabilir mi?

Hocam, belki durumdan haberdarsınız ancak ekran kartınız yeni EVO olanlardan değilse bunlarda maalesef termal tasarımlarından dolayı ısınma sorunu mevcut. Ben de macun sahte midir diyordum ancak eski bilgisayarımın Intel işlemcisini oldukça rahatlattı, boşta 35-40 derecelerde geziyor. Ryzen ile de deneyeceğim. Şu iki videoda bu durumlar konuşuluyor ve gösteriliyor. Yani aldığınız 90 derece normal.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir konu açılmıştı trendyol üzerinde sahte macun satan bir satıcı mevcut. Çok pahalı bir şey olmadığı için güvenilir yerlerden almak lazım.

Böyle bir konu açılmıştı trendyol üzerinde sahte macun satan bir satıcı mevcut. Çok pahalı bir şey olmadığı için güvenilir yerlerden almak lazım.
4 Gr olanı satan yer burası puanı hepsiburada da 9.8'di başka yerde bulamayınca aldım mecbur artık. Çakma olduğunu anlamak için ipuçları var mı biliyor musunuz?

Ben Trendyoldan Artı dan aldım. Kesin olarak SAHTE diyorum çünkü Arctic Silver Ceramique 79 da tuttuğu işlemciyi 81e çıkarttı, 75 lere düşürmesi gerekirken.
Benimki de katı katı bir şeydi. Sürülmek istemiyordu.

Ambalajı yakından inceleyince basım kalitesi çok düşük.
Arka barkodun kenarlarında yazı yerine tırtık koymuşlar düşük basım kalitesinden, o derece.
Büyüteç ile bakarsanız anlıyorsunuz.
Ben iade edeceğim.
Aldığım dükkan "teknomi" imiş. Artı değil. Düzeltmek istedim.
Edit2: "teknomi" mağazanın adı imiş. Satıcı ünvanı "ARTI BİLGİSAYAR olarak gözüküyor."

Son düzenleme:

Geri
Yukarı