VG27vq vs LG 27GL650F-B

Bütçe
3500

EboIa

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core i3-12100F
XFX rx6600
Merhaba,
Şu anki 75Hz monitörümü satıp 2. el monitör alacağım.

1.monitör:
ASUS VG24vq 3000₺ EFT ile alacağım (24" 144 Hz)

2. monitör:
LG 27GL650F-B 3500₺ elden teslim alacağım.(27" 144Hz)

İkisine de param yetiyor.

Önemli bilgi: 1. monitör 8500 saat çalışma süresinde.

1. monitör şu an piyasada en ucuz 8000₺.

2. monitör en son piyadadan kalkmadan önce 6K küsur fiyata satılmış.

Hangisini almalıyım.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
27 inch 1080p monitörlerde yakından bakıldığında pikseller görünür oluyor. Pikselleri görmemek için en az 80cm-1 metre uzaktan bakman lazım monitöre. 24 inch 1080p monitör daha iyi olur.

27 inch 1080p monitörlerde yakından bakıldığında pikseller görünür oluyor. Pikselleri görmemek için en az 80cm-1 metre uzaktan bakman lazım monitöre. 24 inch 1080p monitör daha iyi olur.
teşekkür ederim. 3000₺ olan monitörde karar kıldım sadece eft ile alacağım için bir sorunu çıkar diye korkuyorum sizde 3000₺ bu monitör için ölü bir fiyat mı yoksa normal mi

Hiç EFT ile alış-veriş yapmadım. Ne kadar güvenilir olduğunu bilmiyorum ama kredi kartıyla alış-veriş daha güvenilir oluyormuş diye duymuştum. İkinci el piyasasını bilmiyorum fakat üstüne 500-600TL koyma şansın varsa yada kredi kartıyla taksitle güzel sıfır monitörler alabilirsin.

Mesela bunlar gibi.

Son düzenleme:
Hiç EFT ile alış-veriş yapmadım. Ne kadar güvenilir olduğunu bilmiyorum ama kredi kartıyla alış-veriş daha güvenilir oluyormuş diye duymuştum. İkinci el piyasasını bilmiyorum fakat üstüne 500-600TL koyma şansın varsa yada kredi kartıyla taksitle güzel sıfır monitörler alabilirsin.

Mesela bunlar gibi.

iki monitör de fiyatına göre gayet mükemmel. fakat 2. monitörün başka bir modelini kullanıyorum. oyunda karanlık sahnelerde simsiyah oluyor ekran hiçbir şey göremiyorum resmen. bu tür sorunlar olmaz değil mi?
çünkü monitörlerde sadece genel özelliklerinden anlıyorum renk kısmında çok iyi değilim.

ikisi de 6bit frc. bunu pek önermiyorlar renk kısmında çok sorun yaşamam değil mi? kessin al diyorsan lg olanı alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı