Arctic MX-6 termal macun ömrü ne kadardir?

Kaanksc

Decapat
Daha fazla  
Merhaba hem işlemcime hem de GPU ma MX-6 termal macun sürdüm 1 ay önce.

GPU RTX 2080 Ti FurMark maximum 63 derece görüyor oyunlarda yük altında maximum 59 derece.

İslemcim R5 3600X FurMark 54 derece görüyor oyunlarda 49 dereceyi geçmiyor.

Sizce ömrü ne kadar olur termal macunun günde en fazla 6 saat çalışıyor PC 3 saat oyun için.
MX-6 3 sene dayanır mı?

Hocam frekans sıcaklık gibi durumlara göre değişebiliyor ama ayda bir termal macun değiştirip kendini teknisyen sanan elemanlara bakmayın. 1.5 sene -en kötü- gider.

Dayanır. 4 sene sonra ilk defa macununu değiştirdiğim sistemin macunu hala kıvamını koruyordu. Kuruyup gitmemişti yani.😀 bir de MX6 dandik bir macunda değil sonuçta.

Hocam frekans sıcaklık gibi durumlara göre değişebiliyor ama ayda bir termal macun değiştirip kendini teknisyen sanan elemanlara bakmayın. 1.5 sene -en kötü- gider.
Aynen 3 ayda bir değişmesi lazım diyenler oldu internetten baktım kaliteli macun diye uzun ömürlü olur dedim kendi kendime birde bilen kişilere sorayım dedim

Aynen 3 ayda bir değişmesi lazım diyenler oldu internetten baktım kaliteli macun diye uzun ömürlü olur dedim kendi kendime bir de bilen kişilere sorayım dedim.

Hocam laptop kullancısı olarak, senede bir alıyorum şu meredi yani 3 ay fazla. Ha dandik bir şey alırsanız 4-5 ayda değişim zorunludur.

Yeni konular

Geri
Yukarı