Arctic MX4 nasıldır?

experen0

Femtopat
Daha fazla  
HP Victus 16 kullanıyorum 1 yılı aşkın süredir. Bilgisayarcıua temizlemeye götüreceğim öncesinde yazıştık ve macun olarak Arctic MX4 kullandıklarını söyledi. Çok anlamadığım için bir sorayım dedim iyi midir diye. Bununla birlikte pad değişimi nedir? Açıklarsanız sevinirim.

İyidir hocam ama ekran kartı için uygun değildir pump out sorunu var diyorlar. İleride bakım için MX6 ya da ctg8, ctg9 kullanabilirsiniz iyidir. Pad değişimi de sıcaklık sorunları için kullanılır ısı iletkenliği yüksek ise kalitelidir çok bilgim yok ama termal macun yeterli oluyor.

MX 4 çok hızlı pump out yapar ve hiç sürülmemiş gibi olur yakın bir sürede. O yüzden MX 6 daha iyi olur.
İyidir hocam ama ekran kartı için uygun değildir pump out sorunu var diyorlar. İleride bakım için MX6 ya da ctg8, ctg9 kullanabilirsiniz iyidir. Pad değişimi de sıcaklık sorunları için kullanılır ısı iletkenliği yüksek ise kalitelidir çok bilgim yok ama termal macun yeterli oluyor.
Şuan başka seçeneğim yok gibi bir şey çünkü laptopu açtığımda motor gibi ses çıkıyor fanların kirliliğindendir diye düşünüyorum. Mx4 ciddi bir sıkıntı çıkarır mı?

Geri
Yukarı