Arctic P12 Max fan çatladı

Klasik Gamer

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Lian Li lancool 216 için Arctic P12 Max fan aldım lakin kasanın vidalarıyla takmam gerekiyordu ve takarken bir kısmı fazla sıktım çatlama yaptı. Herhangi bir problem yaratır mı? @jumbum sizden satın almıştım hocam bu durum sıkıntı yaratır mı?

Dosya Ekleri

• 20240326_140719.jpg
    20240326_140719.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Merhaba, Lian Li lancool 216 için Arctic P12 Max fan aldım lakin kasanın vidalarıyla takmam gerekiyordu ve takarken bir kısmı fazla sıktım çatlama yaptı. Herhangi bir problem yaratır mı? @jumbum sizden satın almıştım hocam bu durum sıkıntı yaratır mı?
Bir sorun olmayacaktır, belirttiğiniz üzere kauçuk kısım siz vidayı biraz gevşetseniz çatlamanın ilerleme ihtimalini kesseniz bile ürüne yardımcı olacaktır.
Arcticler genelde öyleler evet. Ben 7 fanın tamamını değiştirmeyi düşünüyorum. 3 intake 3 radyatör 1 egzoz şeklinde. 5-10 derece çok çok iyi bence. Aynı kasa, aynı işlemci aynı ekran kartı için.
Tanesi 500 lira öyle Noctua Industrial PPC 3000'ler gibi 1000 lira da değil. Keşke P14 MAX de olsaydı ama napalım.
İyi haber!
P14 Max Çıktı!

Bir sorun olmayacaktır, belirttiğiniz üzere kauçuk kısım siz vidayı biraz gevşetseniz çatlamanın ilerleme ihtimalini kesseniz bile ürüne yardımcı olacaktır.

İyi haber!
P14 Max çıktı!

Sitenizde görüntüleyemedim P14 Max'ı egzoz fanı olarak çok iyi olacaktır.

İyi haber!
P14 Max Çıktı!

Ben bir dört tane alırım o halde. :D
Üç tane de P12 MAX. Mis.

Geri
Yukarı