Arctic Sıvı Soğutucu II 360 mı, 280 mi?

Arctic diğer soğutuculara göre hem yüksek hem de geniş radyatöre sahip bende senin 5000D kasadan kullandım zor taktım benim 2 saatimi aldı sonrada XPG Battlecruiser kullanıyorum soğutucu olarak da Corsair iCUE H150i Elite Capellix beyazı kullanıyorum.
O zaman şu 3'ü arasından ;
- Arctic Liquid Freezer II 280
- Arctic Liquid Freezer II 240
- SilverStone PF360
Benim için görsel çok önemli değil 2-3 derece fazla soğutsa bile iyidir bunu kıyaslarsak performansı en yüksek ve benim kasaya sığacak soğutucu hangisi olur ?

O zaman şu 3'ü arasından;
- Arctic Liquid Freezer II 280.
- Arctic Liquid Freezer II 240.
- SilverStone PF360.
Benim için görsel çok önemli değil 2-3 derece fazla soğutsa bile iyidir bunu kıyaslarsak performansı en yüksek ve benim kasaya sığacak soğutucu hangisi olur?

Ben silverstone derim performans ve dayanıklık olarak tercih ederim Arctic'in performansı var ama sağlamlık olarak SilverStone olabilir mi benim tercihim göre olamaz. Silverstone nin ölçüleri standart 360lık ama Arcticin öyle değil

@_R34L_ Arctic Liquid Freezer II 360, Be Quiet! Silent Base 802 kasaya sığıyor(muş).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@_R34L_ Arctic Liquid Freezer II 360, Be Quiet! Silent base 802 kasaya sığıyor(muş).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben Corsair iCUE H150i Elite Capellix kullanıyorum işlemci Ryzen 9 5900X boşta 30 derece 20 dakikalık stres testinde 64 dereceyi geçmedi kullandığım termal macun thermalright Silver king kasam XPG Battlecruiser. Soğutucu üste taktım.

Ben Corsair iCUE H150i Elite Capellix kullanıyorum işlemci Ryzen 9 5900X boşta 30 derece 20 dakikalık stres testinde 64 dereceyi geçmedi kullandığım termal macun thermalright Silver king kasam XPG Battlecruiser. Soğutucu üste taktım.
Pardon yanlış etiket :D silmeyi de bilmediğimden düzenliyim dedim
@_R34L_ Arctic Liquid Freezer II 360, Be Quiet! Silent Base 802 kasaya sığıyor(muş).
Orası öyle de benim kasam Be quiet değil bi anlamı yok :D

Yeni konular

Geri
Yukarı