Arctis 1 Mikrofon Çalışmıyor

IBatuReiss

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bugün SteelSeries Arctis 1 aldım. 2 jak olarak bilgisayarıma bağladım fakat mikrofonu düzgün çalışmıyor. Mikrofon hoparlörden gelen tüm sesleri kaydediyor fakat benim konuşma sesimi algılamıyor. Neden olduğunu hiç bilmiyorum çözemedim de. Bilgi sahibi olan birileri var mıdır?

Kulaklığın pc uygulaması vardır mutlaka o uygulamayı indirip kurdunuz mu? Büyük ihtimalle yazılımsal bir hatadır güncellemeleri yapıldığında düzelir.

Kaç defa dedim bu marketten hiçbir şey alınmaz.
Sahte bal, kalitesiz et satan defolu kulaklığı da satar.
Geçmiş olsun.
Hayatımda gördüğüm en saçma genelleme tebrik ederim.
Kulaklığın pc uygulaması vardır mutlaka o uygulamayı indirip kurdunuz mu? Büyük ihtimalle yazılımsal bir hatadır güncellemeleri yapıldığında düzelir.
Ses kartı olmadığı için uygulaması olduğunu sanmıyorum.

Maalesef öyle bir uygulaması yok.
Kaç defa dedim bu marketten hiçbir şey alınmaz.
Sahte bal, kalitesiz et satan defolu kulaklığı da satar.
Geçmiş olsun.
Çok saçma bir genelleme ve önyargı.
Sorunu çözdüm jak çoklayıcı kabloyu tam yerine oturtmamışım. Biraz zorlayınca direkt oturuyormuş. BİM'de değil hata BEN'deymiş :)

Son düzenleme:
Merhabalar. Bugün SteelSeries Arctis 1 aldım. 2 jak olarak bilgisayarıma bağladım fakat mikrofonu düzgün çalışmıyor. Mikrofon hoparlörden gelen tüm sesleri kaydediyor fakat benim konuşma sesimi algılamıyor. Neden olduğunu hiç bilmiyorum çözemedim de. Bilgi sahibi olan birileri var mıdır?

Kanka help bana, ben de aldım bilgisayar sesini de alıyor çözemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı