Arctis 3 2019 Sistem Sesleri Mikrofondan Karşıya Gidiyor

aynı sorun bendede olmaya başladı.kulaklıgı 1 senedir kullaniyorum,1 haftadır bu sorunla mucadele ediyorum.onceden son ses acsamda karsiya gitmiyordu oyun sesleri.simdi en kısıkta amoung us oynasak bile adam oldururken vıcık sesini herkes duyuyor :)

Başlığı açmamın üzerinden 1 yıl 3 ay geçmiş olmasına karşın halen kesin bir çözüm bulamadım. En son yazımda belirttiğim gibi ses kartı ayarlarından "akustik eko önleme" seçeneğini açınca sorunu büyük ölçüde çözüyor. Yalıtımla ilgili bir sorun olduğunu sanıyorum.

Bir süre önce kulaklığın içini açıp baktım ve birkaç fotoğraf çektim. Çok bir şey anladığımı söyleyemem. İsteyen olursa belki fotoğrafları bulup atabilirim.

Bu sorunun kronik olduğuna inanmış durumdayım. Aynı kulaklığı alan başka bir arkadaşımda daha aynı sorun oldu. Çözemeyecek olursanız tavisiyem kulaklığı iade etmeniz yönünde olacaktır.

Hocam bu tarz şeyleri açtığım zaman sesim telsizden çıkıyor gibi gidiyor çözümü var mı biliyor musun?

@KaanYusuf Dostum, aynı şeyden ben de muzdaripim. Sesim aşırı cızırtılı, bazen robotik bir hal alıyordu. Bir kaç ay önce çok sıkıntı çektirdi, ancak şu sıralar nadiren baş gösteriyor. Discord'da mesela bir kaç kez girip çıkınca yada farklı kanallara geçiş yaparak çözebiliyordum. Ses kartı sürücülerini "Driver Store Explorer" ile silip pal1000'in reposundan güncel sürümlerini kuruyorum. Artık kendi kendine mi azaldı yoksa bu yaptığım sürücü güncelleme eylemi mi bu sorunu aza indirgedi bilmiyorum.

Kulaklığı tabuta koyma vakti geldi. 🎧💦🔫🤠

Yeni konular

Geri
Yukarı