Arctis 3 Fiyatına Değer Mi?

Hocam mikrofonu vereceğiniz paraya göre gerçekten kötü. Discord gibi platformlarda kullanacaksanız arkadaşlarınız sizin nefes alış veriş seslerinize mağruz kalıyor. Fakat bu kulaklıkta mikrofon dışında kötü olan hiçbir şey yok. Film ve müzik performansını kötüleyen varsa yazılımı kuramadağı içindir. Oyunda, filmde, müzikte istediğiniz herşeyi size sunan bir kulaklık fakat ben 330 TL'ye almama rağmen bence bu kadar pahalı olması çok saçma.

Ben şuan Arctis 3 kullanıyorum, Discord ve oyunlarda mikrofon açısından sıkıntı yaşamadım hiç, nefes sesi vs. gibi sorunlar olmuyor. Engine 3 ayarlarım şu şekilde:
(Müzik dinlerken Bass Boost ayarını açabiliriz).

375413

Kargonuz geldi mi?
Geldi hocam konu oluşturdum. 2019 sürümü bekliyordum ama standart sürüm geldi. Kulaklığı denedim müzik anlamında iyi şeyler var. Basslar daha doyurucu. Sürekli bir onu bir onu takıp kullanıyorum aktif testlerim devam ediyor. Ama şöyle bir durum var. Ben standart sürüm olduğu için SS Engine ile kullanıyorum. Siz o fırsattan yararlanamayacaksınız. SS Engine olmadan, Windows Sonic ile ben tatmin olamadım öyle fark bir hayli artıyor. Standart sürüm Arctis 3'te problem yaşıyor bazı kullanıcılar örneğin ben. Yazılımla bu sorunu yaşamama durumunuza bağlı olarak eski sürüm almanızı öneririm. Sorun yaşarsanız boşa gitmiş olur.

Geldi hocam konu oluşturdum. 2019 sürümü bekliyordum ama standart sürüm geldi. Kulaklığı denedim müzik anlamında iyi şeyler var. Basslar daha doyurucu. Sürekli bir onu bir onu takıp kullanıyorum aktif testlerim devam ediyor. Ama şöyle bir durum var. Ben standart sürüm olduğu için SS Engine ile kullanıyorum. Siz o fırsattan yararlanamayacaksınız. SS Engine olmadan, Windows Sonic ile ben tatmin olamadım öyle fark bir hayli artıyor. Standart sürüm Arctis 3'te problem yaşıyor bazı kullanıcılar örneğin ben. Yazılımla bu sorunu yaşamama durumunuza bağlı olarak eski sürüm almanızı öneririm. Sorun yaşarsanız boşa gitmiş olur.
Sanırım bu versiyon 2019 değil Captcha Verification

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı