HyperX Cloud II fiyatına değer mi?

Zapt

Centipat
Daha fazla  
900 TL'ye HyperX Cloud 2 aldım yaklaşık 1 hafta kullandım ve performansının iyi olduğunu fakat bu performansa göre fiyatının fazla olduğunu gördüm. Sizce değer mi 900 TL'ye? Ona göre iade edip başka bir şey almayı düşünüyorum.

Ben amazondan aldım iade edebilirim
Anladım, eğer 1500 bandına çıkabilirsen g435 düşünebilirsin ; yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum gerçekten çok memnunum Telefon , Tablet , Bilgisayar hepsinde sorunsuz çalışıyor Xbox hariç tüm cihazlarda kullanabiliyorsun . Sırf Xbox için HS70 BT da aldım yakın zamanda g435 rahatlığını sunmadı ama g435'e göre aynı anda 2 cihaz bağlanabilir olması, kablolu da kullanma imkanı vs gayet güzel . İlla kablolu olsun diyorsan g335 tercih edebilirsin . Bu arada bu önerdiklerim hepsinin mikrofonları Cloud 2 ye göre çok daha kötü , ses olarak ise birbirlerine yakınlar .

Anladım, eğer 1500 bandına çıkabilirsen G435 düşünebilirsin; yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum gerçekten çok memnunum telefon, tablet, bilgisayar hepsinde sorunsuz çalışıyor Xbox hariç tüm cihazlarda kullanabiliyorsun. Sırf Xbox için HS70 BT da aldım yakın zamanda G435 rahatlığını sunmadı ama G435'e göre aynı anda 2 cihaz bağlanabilir olması, kablolu da kullanma imkanı vs gayet güzel. İlla kablolu olsun diyorsan G335 tercih edebilirsin. Bu arada bu önerdiklerim hepsinin mikrofonları Cloud 2'ye göre çok daha kötü, ses olarak ise birbirlerine yakınlar.

O kadar çıkamam hocam benim demek istediğim şu Cloud 2'de 7.1 var mesela ama ben kullanmayacağım çünkü FPS ağırlıklı oynuyorum stereo yeterli benim için o yüzden daha düşük fiyata stereo bir kulaklık alabilir miyim?

Yanlış yazmışım düzelttim
+up

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı