Arctis 3 Müzik için Alınır mı?

bthnkrtll

Kilopat
Arkadaşlar Steelseries Arctis 3 kulaklığını almayı düşünüyorum. Ancak müzik ve film konusunda pek başarılı olmadığını duydum. Sizce nasıl? Önerir misiniz? Eski kulaklığım G230'dan müzik konusunda daha iyi midir sizce ses konusunda? Şimdiden çok teşekkür ederim herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
G230'dan müzik konusunda daha iyi midir sizce ses konusunda?
G230'dan ses olarak çok daha iyi bir modeldir. Dolayısıyla daha iyi performans sergiler. Ama Arctis 3 müzik kulaklığı değil, oyuncu kulaklığıdır. Müzik için özelleştirilmiş daha iyi kulaklıklar var yukarıda denilenler gibi. Onlara yönelin.
Müzik için alacaksan 50mm Neodimyum mıknatıslı kulaklıklardan al, bass'lar daha iyi çıkıyor. Arctis 3'de 40mm var, benim eski kulaklıkta 50mm vardı oradan biliyorum. Şu anda Arctis 5 kullanıyorum, arctis 5'den çıkan sesler daha tiz.

Film ve müzik için kullanacaksan oyuncu kulaklıkları verimli olmaz sanırım. Fakat oyunda oynayacaksan ASUS'un kulaklıkları 50mm sürücülere sahipti yanlış hatırlamıyorsam onlara bak, iyice bir incele.

Son düzenleme:
Neden her konuda gaming ekipmanlara yöneliyorsunuz arkadaşlar. Bu fiyatlara çok çok daha kaliteli ses veren JBL, Sennheiser, Sony gibi markalara yönelebilirsiniz. Daha çok param var dersen de Bose. Ben seste kaliteye çok önem veririm. En pahalı gaming ekipmanlardan bu saydığım markalardan aldığım zevkin yarısını almadım.

G230'dan müzik konusunda daha iyi midir sizce ses konusunda?
G230'dan ses olarak çok daha iyi bir modeldir. Dolayısıyla daha iyi performans sergiler. Ama Arctis 3 müzik kulaklığı değil, oyuncu kulaklığıdır. Müzik için özelleştirilmiş daha iyi kulaklıklar var yukarıda denilenler gibi. Onlara yönelin.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı