Arctis 3 vs 2019 Edition

ugr999

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Tasarım olarak Arctis beni cezbetti açıkçası abartılı tasarımları sevmiyorum. Mikrofonun gömülmesi falan PC haricinde kullanımında avantaj olarak gördüm.
Sorum şu, şu an 2019 edition en ucuz 435 TL'e buldum normal versiyonunun kırmızısını da 389 TL'a buldum hangisini tercih etmeliyim ya da bu fiyat aralığında 7.1 veren başka ne alınabilir?

Dostum Arctis 3 aldım ve birkaç gün sonra iade ettim. Mikrofonu berbat ötesi üstelik 1400 ₺ ses kartım olduğu halde düşün. Daha sonra Arctis 5 aldım efsane bir şey.
buyur.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    9,1 KB · Görüntüleme: 409
SteelSeries Arctis 3 modelinde yaşanan sorunları bi türlü düzeltemediğinden dolayı yazılım desteğini tamamen kaldırdı. Bütcenizin üstüne biraz daha ekleyip arctis 5 yada razer electra v2 yada kraken v2 gibi modellere yönelmenizi tavsiye ederim.

Arctis 3 kullanan biri olarak her zaman söylüyorum almayın bu kulaklığı. Destekler çalışanları da kulaklığı da çöp.

Arctis 5 kullandım daha sonra arctis 7 2019 edition aldım. Kesinlikle 2019 edition alın oyun harici kullanımda film, müzik vb. daha güzel ses veriyor. Oyun için çok bir fark göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı