Arctis 3 vs 2019 Edition

Arctis 5 2016 mı 2019 mu aldın bro

2019
Keşke araştırma yapsaydınız 700 TL yerine daha ucuz bulabilirdiniz. Hayırlı olsun.

354 ₺ hepsiburada.com karşıladı hediye çekiyle o yüzden oradan almak zorunda kaldım ve başka satıcı 599a satıyordu onu tercih etmedim. Geçen gün elektrikli süpürgeyi garantiye gönderdim ellerinde sıfırı yok diye para iadesi yaptı adamlar ki alalı 22 ay oldu. düşün.
Valla aldım gitti 300 liralık bişey alacaktım 500 e çıktık 😂

Dostum pişman olman imkansız. Ürün harika. Arctis 3 kim ne derse desin iş yapmaz, ses kartımı araştır Sound Blaster Zx.. piyasa değerine bak nası bu ikili mükemmel çalışmaz? çalışmadı işte ki gittik 5 aldık. Hayırlı olsun.

2019

354 ₺ hepsiburada.com karşıladı hediye çekiyle o yüzden oradan almak zorunda kaldım ve başka satıcı 599a satıyordu onu tercih etmedim. Geçen gün elektrikli süpürgeyi garantiye gönderdim ellerinde sıfırı yok diye para iadesi yaptı adamlar ki alalı 22 ay oldu. düşün.

Dostum pişman olman imkansız. Ürün harika. Arctis 3 kim ne derse desin iş yapmaz, ses kartımı araştır Sound Blaster Zx.. piyasa değerine bak nası bu ikili mükemmel çalışmaz? çalışmadı işte ki gittik 5 aldık. Hayırlı olsun.
Arctis 5, 3'e göre ses kalitesi ve 7.1 olarak çok fark ettiriyor mu? Bana da sıfır Arctis 5 gelecek aktif olarak Arctis 3 kullanıyorum kafamda çeşitli senaryolar var al sat olarak.

konuyu hortlatıyorum ama arctis 3 ve 2019 edition arctis 3 kullanmış ve halen daha arctis 3 kullanan biri olarak söylüyorum arctis 3 2019 versiyorundan kat kat daha iyi yazılımı çalışmasada ses kalitesi olsun detay ayrımı basslar tizler olsun 2019 versiyonunda gerçekten batırmışlar alıcak olanlara önerim arctis 3 alın ve yanında en azından 100 db ses çıkışı veren güzel bir ses kartı alın 1000 tl lik kulaklıklarla kapışıyor.

Geri
Yukarı