Arctis 3 vs Sennheiser GSP 300

kiraqueen

Hectopat
Yer
Morioh
Arkadaşlar sizce bu kulaklıklardan hangisini almalıyım oyun için alacağım ama müzikte dinlerim müzik ses kaliteside iyi olsun istiyorum hangisini almalıyım?

GSP 300 tabii ki bu da sorumu. Fakat aralarında çok fiyat farkı var diye biliyorum ben?

Arctis 5 yazacaktım yanlış olmuş.
GSP 300 tabii ki bu da sorumu. Fakat aralarında çok fiyat farkı var diye biliyorum ben?

Aralarında 100TL var Arctis 5 daha pahalı.

Hangisini önerirsiniz?

Son düzenleme:
Bu fiyat bandında Arctis 5 gerçekten güzel bir kulaklık. Çok rahat ve tasarım olarak çok hoş. RGB'ler güzel bir detay. Ses konusunda gayet yeterli. Bu bütçede Hyperx tarafında Cloud Alpha, kablosuz isterseniz biraz daha arttırarak Cloud Flight, Corsair tarafında kablosuz bir model olan HS70'e bakabilirsiniz.

Bu fiyat bandında Arctis 5 gerçekten güzel bir kulaklık. Çok rahat ve tasarım olarak çok hoş. RGB'ler güzel bir detay. Ses konusunda gayet yeterli. Bu bütçede HyperX tarafında Cloud Alpha, kablosuz isterseniz biraz daha arttırarak Cloud flight, Corsair tarafında kablosuz bir model olan HS70'e bakabilirsiniz.

Peki Arctis 5 neden GSP 300'den daha iyi bir kulaklık benim için kulaklıkta RGB önemsiz daha performanslısı hangisidir?

Peki Arctis 5 neden GSP 300'den daha iyi bir kulaklık benim için kulaklıkta RGB önemsiz daha performanslısı hangisidir?
Ben Arctis 5 GSP 300'den daha iyidir demedim ki😀 Açıkçası GSP 300 bana hiç hoş gelmiyor. Ses konusunda Arctis 5 yeterli, GSP 300 daha iyi ancak aralarında o kadar büyütecek bir fark yok. Sırf rahatlık açısından bile Arctis 5 alırdım. İncelemelerine bakarak bu iki kulaklık arasında hangisini seçeceğinize karar verebilirsiniz.

Ben Arctis 5 GSP 300'den daha iyidir demedim ki😀 açıkçası GSP 300 bana hiç hoş gelmiyor. Ses konusunda Arctis 5 yeterli, GSP 300 daha iyi ancak aralarında o kadar büyütecek bir fark yok. Sırf rahatlık açısından bile Arctis 5 alırdım. İncelemelerine bakarak bu iki kulaklık arasında hangisini seçeceğinize karar verebilirsiniz.

Anladım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı