Sennheiser GSP 300 vs Steelseries Arctis 5

Dostum her konuda gelip kullandığın ürünü savunmayı kes istersen, GSP 300 burada körün koklaya koklaya verebileceği bir karar. Ayrıca 3'de de aynı sürücüler var, GSP 300 ile karşılaştırılmamalı bile.
Ben GSP 300'den iyi olduğunu söylemedim. Anlaşılan Steelseries ile sorun yaşayıp ürünü kötülüyorsunuz.

Ben GSP 300'den iyi olduğunu söylemedim. Anlaşılan Steelseries ile sorun yaşayıp ürünü kötülüyorsunuz.
Sorun yaşamadım, satın aldım 250 TL'lik Cloud Core'dan kötü olduğu için iade ettim. Ben de zaten 50 TL'lik kulaklıktaki sürücüler gibi demedim, GSP 300'le karşılaştırma yapıldığı için konu da ona göre kıytırık dedim.

Sorun yaşamadım, satın aldım 250 TL'lik Cloud Core'dan kötü olduğu için iade ettim. Ben de zaten 50 TL'lik kulaklıktaki switchler gibi demedim, GSP 300'le karşılaştırma yapıldığı için konu da ona göre kıytırık dedim.
Peki o ürün arızalı olmuş olamaz mı ?

Konfor olarak Arctis biraz daha önce, performans olarak ise GSP 300. İkisi arasından GSP alman daha iyi olur 7.1 çok aranacak bir özellik değil, sesleri boğup ayak seslerine odaklıyor yani kaliteden kısıyor denilebilir. Zaten çok iyi bir surrounda sahip değil Arctis 5.
GSP 300'den daha popüler olması neye borçlu acaba, marka olabilir mi ?
Hepsiburada da Arctis e 60 yorum varsa GSP 300'e 11 yorum var kullanıcıların çoğunluğu marka ve reklam odaklı alım yapıyor sanırım. Yorumun için teşekkürler

Arızalık bir durum değil, ses kalitesini beğenmedim diyorum ne arızası?
Şu an kullanmaktayım ve ses kalitesi gayet net. Üstelik Engine 3 programı üzerinden ayarlanabiliyor.
Jira bey haklı.
Yorumlar her zaman dikkate alınmaz. Yorum sayısı da GSP 300'ün daha kötü olduğunu göstermez.

7.1 olmazsa olmaz diyorsan Arctis 5, Stereo iyi olsun diyorsan GSP 300 al.

Sennheiser'ın ses kalitesi mikrofonu falan güzel ama kablosu sıkıntılı. Aşırı rahatsız ediyor. GSP 350 modelini kullanıyorum ve muhtemelen bugün Arctis 7 siparişinde bulunacağım. GSP 350'yi satışa koymuştum ve biri de GSP 300 kullanıp kablosundan yana rahatsız olduğunu belirtmişti. Ki satış ilanında belirtmedim kablosundan rahatsız olduğumu. Ama ses kalitesi vs. güzel bir ürün ona bir şey söylenemez. Ben Arctis 5 alırdım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı