Sennheiser GSP 300 vs Steelseries Arctis 5

fLux

Hectopat
Herkese iyi günler beyler,
Bu iki muazzam kulaklık arasında kaldım bana yardımcı olacak ve bütçeyi değiştirmemek koşuluyla önerilerinize, değerli yorumlarınıza açığım. Şimdiden teşekkürler

Genellikle oyun oynayacağım sesi hissetmem en önemli faktörüm olacak.

Herkese iyi günler beyler,
Bu iki muazzam kulaklık arasında kaldım bana yardımcı olacak ve bütçeyi değiştirmemek koşuluyla önerilerinize, değerli yorumlarınıza açığım. Şimdiden teşekkürler

Genellikle oyun oynayacağım sesi hissetmem en önemli faktörüm olacak.
Arctis 5. ama GSP 300 de öyle hafife alınabilecek bişey degildir aralarında ucurum fark yoksa arctıs alın.

GSP 300 daha iyidir, yukarıdaki arkadaş neye göre Arctis 5 demiş merak ediyorum. Hatta bariz bir biçimde GSP 300 daha iyi.
Kalite bakımından evet ama şunu hesaba kat oyun oynuyor ve ses kasacak aralarında fiyat farkı yoksa gsp 300 alsın ben almasın demedım eger cok fıyat farkı yoksa arctıs 5 alabilir.

Kalite bakımından evet ama şunu hesaba kat oyun oynuyor ve ses kasacak aralarında fiyat farkı yoksa gsp 300 alsın ben almasın demedım eger cok fıyat farkı yoksa arctıs 5 alabilir.
Kalite bakımından bahsetmiyorum, ses kalitesi olarak GSP 300 daha kaliteli. Arctis serisi kıytırık sürücüler kullanıyor. Sanal 7.1 çok istiyorsanız gider USB ses kartı alır sanal 7.1 oynarsınız.

Arctis 5. ama GSP 300 de öyle hafife alınabilecek bişey degildir aralarında ucurum fark yoksa arctıs alın.
GSP 300 daha iyidir, yukarıdaki arkadaş neye göre Arctis 5 demiş merak ediyorum. Hatta bariz bir biçimde GSP 300 daha iyi.
GSP 300 'ün karşılaştırılması burada verilmiş fakat yine'de kullanıcı yorumu arıyorum, sizin söylediğinize göre GSP 300 almam daha yararlı olacak gibi.

Konfor olarak Arctis biraz daha önce, performans olarak ise GSP 300. İkisi arasından GSP alman daha iyi olur 7.1 çok aranacak bir özellik değil, sesleri boğup ayak seslerine odaklıyor yani kaliteden kısıyor denilebilir. Zaten çok iyi bir surrounda sahip değil Arctis 5.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı