Arctis 3'den HyperX Cloud 2'ye geçmek

Zoeyx

Kilopat
Daha fazla  
Benim 12 gün önce aldığım Arctis 3 kulaklığımdan pek memnun olamadım. Mikrofon'unda sorunlar oluyor bu yüzden HyperX Cloud 2'ye geçmeyi düşünüyorum, sizce mantıklı mı ? Yayıncıyım ve CS:GO oyununu profesyonel olarak oynuyorum sizce HyperX Cloud 2 hem mikrofon hemde ses anlamında beni memnun eder mi ? (Bu arada bugün iade süresini başlattım yarın kargo gelip alacak.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim 12 gün önce aldığım Arctis 3 kulaklığımdan pek memnun olamadım. Mikrofon'unda sorunlar oluyor bu yüzden HyperX Cloud 2'ye geçmeyi düşünüyorum, sizce mantıklı mı ? Yayıncıyım ve CS:GO oyununu profesyonel olarak oynuyorum sizce HyperX Cloud 2 hem mikrofon hemde ses anlamında beni memnun eder mi ? (Bu arada bugün iade süresini başlattım yarın kargo gelip alacak.)
HyperX Cloud 2'ye güvenebilirsin bayağı iyi bir kulaklık daha önce bir arkadaşımda kullanmıştım yâni tavsiye edebilirim ancak Arctis 3'de güzel kulaklık Steelseries Engine'den ayarlarını yapmadığın için memnun kalmamış olabilirsin eğer yapmadıysan yapmanı öneririm.

Ses anlamında bir şey diyemem çünkü bende SS kullanıyorum ve çok çok memnunum. Fakat mikrofon olayında haklısın bende de mikrofonu tam çıkarınca mikrofon arada çalışmıyor kendi kendime konuşuyorum :ROFL:

Ss bence hocam, diğer markayıda çok öven var sponsorluk diye düşünüyorum. Bu arada hijyenik ürün diyorlar bilginiz olsun. Başka marka kulaklığı hepsiburada iade almadı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı