HyperX Cloud 2 mi? Arctis 3 mü?

Bütçeniz ne kadar? İki modeli de kullanmış biri olarak Arctis 3'ün 7.1'i daha iyidir. Rahatlık, mikrofon, kalite olarak ikisi de iyi. Stereo ses performansı olarak Cloud 2 daha önde. Eğer bütçeniz 450 TL civarındaysa CLoud 2 yerine indirimdeki GSP 300 modelini almak 100 kat daha mantıklı olacaktır.

Her 2 modelin de kendine göre artıları ve eksileri var. Birbirlerine rakip diyebilmemiz için bütçelerinde muadil olması gerekiyor. Biri 400-450 TL'ye satılırken diğeri 330 TL civarına satılıyor. Cloud 2 vs Arctis 3 diyen birinin bütçesi de zaten 450 TL civarında olduğu için Arctis 3'e bakmasına gerek yok.

Corsair VOID, Arctis 5, GSP 300 gibi modellere bakabilir Cloud 2 ile birlikte.

Belki 2.el Cloud 2 bulmuş olabilir.

Cloud 2, Arctis ailesinden ses derinliği ve temizliği açısından daha başarılı (Arctis 3'ü deneyimleyebildim sadece). Bütçe 400+ ise @Jira 'nın önerdiği gibi GSP 300 veya Void alınabilir.

Cloud 2 yi kendim kullanıyorum baya başarılı bir kulaklık 7+1 e alışırsanız daha etkili olabilir 7+1 kullanmadanda çok daha fazla verim alabilirsiniz.Uzun süre kullanabilir herhangi bir ağrı falan yapma olasılığı baya düşük kulak bölümündeki yastıklar tanıtıldığı gibi gayet yumuşak ve rahat.Diğer seçeneklerde de herhangi bir deneyimim olmadı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı