Arctis 5 2019 VS Void Pro RGB

Cevabınız için Teşekkürler. Void'i eledim ama şimdi MH752 Katıldı :D.
Rica ederim. Ben kalas gibi kaba kulaklıkları sevmiyorum. Bir de kablosundan sallanan mekanizma hoşuma gitmiyor. SteelSeries o konuda çok iyi. Bir de deri kulaklık padini tercih etmiyorum. O yüzden mevcut tasarım politikasında, SteelSeries'i tercih ederim.

Ayrıca SteelSeries, tüm ürünlerinde aynı donanımları kullanıyor ve ayrım yapmıyor. Sadece opsiyonlar ekliyor. Işıklandırma, tasarım vb. farklılıklar oluyor. Bu tutumlarını beğeniyorum.

Sonuç olarak, kaliteli firmaların kulaklıkları hemen hemen birbirinin muadili oluyor. Benim sana önerim, kullanım kolaylığı ve rahatlık konularına yönelmen.

Son düzenleme:
Arctis 5 almamı mı önerirsin ?
Ben pişman olacağını düşünmüyorum. SteelSeries Engine yazılımını kurduktan sonra, "Performance" moduna aldığında çok güzel ses veriyor. Şahsen müziklerdeki bas, tiz ve sözleri çok rahat ayırt edebiliyorum. En önemlisi de kulaklığın sesini %100 bile yapsam, karşı tarafa ses gitmiyor. Mikrofonu da çok temiz ve tok bir ses veriyor.

Ben pişman olacağını düşünmüyorum. SteelSeries Engine yazılımını kurduktan sonra, "Performance" moduna aldığında çok güzel ses veriyor. Şahsen müziklerdeki bas, tiz ve sözleri çok rahat ayırt edebiliyorum. En önemlisi de kulaklığın sesini %100 bile yapsam, karşı tarafa ses gitmiyor. Mikrofonu da çok temiz ve tok bir ses veriyor.
Sizce MH752'nin mi yoksa Arctis 5'in mi mikrofonunu canlı yayında dinlerken rahatsız olmazsınız? Arctis 5'te patlama yaparken MH752'nin mikrofonunda öyle bir sorun göremedim.

@Weks

Patlama olayı, mikrofonun ağzına olan mesafesine göre değişir. Aylarca yayın yaptım ve hiç rahatsız olan görmedim. Yayınlarımı tekrardan izlediğimde de bir ses patlaması duymadım. Mikrofonu ağzına dayarsan patlama olabilir. Sonuçta bu mikrofonlar profesyonel değil ve gelişmiş bir pop filtresi yok.

@Weks

Patlama olayı, mikrofonun ağzına olan mesafesine göre değişir. Aylarca yayın yaptım ve hiç rahatsız olan görmedim. Yayınlarımı tekrardan izlediğimde de bir ses patlaması duymadım. Mikrofonu ağzına dayarsan patlama olabilir. Sonuçta bu mikrofonlar profesyonel değil ve gelişmiş bir pop filtresi yok.
Peki, galiba Arctis 5 ilk modelini alıcam. Umarım dediğiniz gibi çıkar ve inanıyorum size. Teşekkürler herşey için ^^

@Weks

Rica ederim dostum. Sadece benim dememle hareket etme. Eğer içine sinmediyse, biraz daha araştırabilirsin ama benim yıllarca edindiğim tecrübeye göre, ne kadar fazla araştırır ve kafana takarsan, o kadar çok problem çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı